ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس

ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس

به گزارش مدیریت آموزش بخشنامه ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس به ادارات كل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ گردید.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهرزاد حمیدی، با اشاره به ابلاغ بخشنامه ای به مدیران كل و معاونان تربیت بدنی استان ها، از ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس اطلاع داد.
معاون تربیت بدنی و سلامت تصریح كرد: این بخشنامه باهدف منع استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی جهت استفاده حداكثری دانش آموزان مدارس از اماكن و فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس به ادارات كل آموزش وپرورش استان ها ارسال شده است.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، شایان ذكر است در بخشی از این بخشنامه خطاب به معاونان تربیت بدنی و سلامت، روسای ادارات تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش وپرورش استان و كارشناس مسئولان و كارشناسان تربیت بدنی مناطق و شهرستان ها آمده است: با توجه به تاكید مقام عالی وزارت به توسعه زیرساخت های ورزشی و توجه به فراهم كردن امكانات و تجهیزات لازم برای اجرای هرچه بهتر ساعات درس تربیت بدنی و فعالیت های فوق برنامه ورزشی دانش آموزان، مقتضی است دستور فرمایید از استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس، جداً جلوگیری به عمل آید.
1397/12/21
00:07:43
5.0 / 5
4334
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین