رونمایی از كتاب چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش در دهه فجر

رونمایی از كتاب چهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورش در دهه فجر

به گزارش مدیریت آموزش مدیركل دفتر امور زنان وزارت آموزش وپرورش از رونمایی از كتاب ˮچهل سالگی انقلاب و مدیران زن آموزش و پرورشˮ در چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، فرحناز مینایی پور اظهار نمود: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شكوهمندانقلاب اسلامی كتاب "مدیران زن آموزش و پرورش " با هدف معرفی و شناسایی نقش و جایگاه مدیران زن تدوین شد.
وی یكی از ماموریتهای مهم دفتر امور زنان را، توان افزایی و معرفی زنان مستعد در آموزش و پرورش جهت تصدی پست های مدیریتی بر شمرد و اضافه كرد: در جهت معرفی مدیران زن بعد از انقلاب، با جمع آوری اطلاعات مر بوط به مدیران شامل شاغل و بازنشسته به تدوین كتاب مذكور پرداختیم.
مینایی پور افزود: نظر به این كه تابحال چنین كتاب شاخصی كه بتواند نقش و جایگاه مدیران زن آموزش و پرورش در طول چهل سال انقلاب اسلامی را معرفی نماید، تالیف نشده است، تدوین این كتاب دراولویت برنامه های این دفتر قرار گرفته است.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، وی افزود: این مجموعه شامل اطلاعات فردی، مدارج علمی، سوابق اجرایی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و همینطور به همراه آثار پژوهشی، تالیفات، مقالات و افتخارات ملی و بین المللی مدیران زن است.

دبیرخبر: سولماز خوان


1397/11/02
15:21:38
5.0 / 5
4528
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین