میرزاده در گفتگو با مهر:

رقم رتبه بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ كافی نیست

رقم رتبه بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ كافی نیست

مدیریت آموزش: سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قرار گرفتن نظام رتبه بندی معلمان در بودجه سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: متاسفانه مبلغ در نظر گرفته شده برای رتبه بندی معلمان كافی نیست.میرحمایت میرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به موارد جدیدی كه در بودجه ۹۸ برای وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است، گفت: مهمترین مسئله ای كه در بودجه سال آینده برای این بخش در نظر گرفته شده، رتبه بندی معلمان است.
وی افزود: طبق برنامه ششم توسعه دولت را ملكف كردیم تا از شروع فرودین ۹۶ رتبه بندی معلمان را اجرایی كند و لایحه مربوط به آنرا به مجلس عرضه نماید اما متاسفانه تابحال اجرایی نشده است.
سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینكه با پیگیری های صورت گرفته از طرف كمیسیون آموزش مقرر شد در بودجه سال آینده اعتبار لازم برای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته شود، اشاره كرد: بااینكه این مسئله دیرهنگام است اما باز هم خبر خوبی است كه دولت سرانجام، رتبه بندی معلمان را پذیرفت و برای آن اعتبار گذاشته است.
میرزاده در پاسخ به سوالی درباره میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای رتبه بندی معلمان، اظهار داشت: متاسفانه مبلغ در نظر گرفته شده برای رتبه بندی معلمان كافی نیست اما تا زمان نمایش لایحه بودجه به مجلس، نمی توانم رقم آنرا اعلام كنم.
سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اشاره كرد: اساسا این مسئله در كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مورد بررسی قرار می گیرد تا اعتبار در نظر گرفته شده برای رتبه بندی معلمان ارتقا یابد.

1397/09/19
14:59:48
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین