جذب ۴۱ هزار دانشجو معلم امسال

جذب ۴۱ هزار دانشجو معلم امسال

مدیریت آموزش: سرپرست مدیریت امور پردیس های تهران دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینكه یك نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران اند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم اظهار داشت: امسال بیشتر از ۴۱ هزار دانشجوی كارشناسی پیوسته و مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان جذب شد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، انصاری راد در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان كه به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو در پردیس شهید چمران برگزار شد، با اشاره به اینكه روز دانشجو، روز اندیشه های نو و مقاومت در مقابل استكبار است اظهار داشت: دانشگاه فرهنگیان در استان تهران دارای چهار پردیس و پنج مركز آموزش عالی با بیشتر از ۵۰۰۰ دانشجو و ۲۰۰ عضو هیئت علمی است.
وی ادامه داد: یك نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران هستند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم. امسال بیشتر از ۴۱ هزار دانشجوی كارشناسی پیوسته و مهارت آموزان جذب شد.

سرپرست مدیریت امور پردیس های تهران دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینكه دانشگاه فرهنگیان برمبنای اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین تكلیف دارد كه زیرنظام تربیت معلم را با عنایت به ساحت های شش گانه تربیتی اجرا و معلمانی شایسته و مسلط بر رویكردهای حاكم بر برنامه های درسی تربیت كند اظهار داشت: جهت نیل به این اهداف دانشجومعلمان ما نیازمند توجه هستند.
انصاری راد افزود: لازم است فضاهای آموزشی و سراهای ما به تجهیزات لازم مجهز باشند تا رشد و بالندگی دانشجویان ما اتفاق بیافتد.1397/09/17
20:30:41
5.0 / 5
4976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین