ایمن سازی غیرسازه ای مدارس منطقه ۱۰ با تنظیم سند مخاطرات

ایمن سازی غیرسازه ای مدارس منطقه ۱۰ با تنظیم سند مخاطرات

مدیریت آموزش: دبیر ستاد بحران منطقه ۱۰ از اجرای طرح تنظیم سند مخاطرات غیرسازه ای مدارس منطقه با همكاری آتش نشانی و اداره آموزش و پرورش اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محمد ابراهیم ملاصالحی با تاكید بر لزوم ایمن سازی مدارس اظهار داشت: طرح تنظیم سند مخاطرات غیرسازه ای مدارس منطقه با همكاری آتش نشانی و اداره آموزش و پرورش منطقه در قالب تنظیم چك لیست ایمنی و بر مبنای بازدیدهای میدانی از بخش های مختلف مدارس در حال اجراست.

وی ادامه داد: این طرح به همراه اجرای طرح مدرسه آماده شامل سفارش های ایمنی جهت كاهش مخاطرات به منظور عملیاتی شدن و اجرای آن در سه بازه زمانی كوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت تدوین به مدارس عرضه می گردد تا مسئولان مدارس با استفاده از راهكارها و سفارش ها بتوانند نسبت به كاهش خطرپذیری مدارس اقدام و شناسنامه ایمنی دریافت نمایند.

ملاصالحی معیارهای بررسی ایمنی مدارس را مواردی چون بازدید از عملكرد سیستم برق، ایمنی گازكشی، تجهیزات مقابله با حریق، میزان آمادگی در برابر مخاطرات و... برشمرد و تصریح كرد: در جهت ارتقای ایمنی مدارس خیلی از مخاطرات شناسایی شده در مدارس با پیگیری و نظارت های مستمر قابل رفع می باشد.

بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، وی خاطرنشان كرد: بازدید ایمنی مدارس به منظور تنظیم سند مخاطرات با همراهی عوامل آتش نشانی در دست اجراست.1397/07/19
15:29:46
5.0 / 5
4250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین