اقدام افراطی كالج هندی برای جلوگیری از تقلب

اقدام افراطی كالج هندی برای جلوگیری از تقلب

مدیریت آموزش: مقامات هند اعلام نمودند یك كالج هندی بعد از اینكه به منظور جلوگیری از تقلب اقدام به بریدن آستین لباس دختران شركت كننده در آزمون پرستاری كرد از برگزاری آزمون ها محروم شد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، یك ویدیو كه در تلویزیون هند پخش شده نشان داده است كاركنان این كالج پیش از فرستادن داوطلبان به محل برگزاری امتحان، آستین های آنها را با قیچی و تیغ بریده اند.

این ویدیو كه نشان داده است زنان و دختران شركت كننده بسیاری با آستین های بریده در برابر دیدگان ده ها تن پلیس امنیتی در ایالت بیهار به سمت محل برگزاری امتحان می روند، منجر به اعتراضات بسیاری در محل های برگزاری امتحانات و شكایات بسیار در رسانه های اجتماعی شده است.

مامور آموزش منطقه ای با اشاره به اینكه این كالج از برگزاری امتحانات محروم شده است اظهار داشت: باآنكه بریدن آستین های متقاضیان برای محافظت از خودشان صورت گرفته اما تحقیقات برای شناسایی فرد مسئول این عمل در حال انجام می باشد.

به گزارش گاردین، گزارش های تقلب در مدارس، كالج ها و دانشكده های این ایالت شرقی هند به صورت مكرر دریافت می گردد. به صورتی كه در ماه فوریه نزدیك به ۱۰۰۰ دانشجو به علت تقلب در آزمون های كالج در ایالت بیهار توسط دولت این ایالت از دانشگاه ها اخراج شدند.

همچنین در فوریه سال ۲۰۱۶، دانشجوهای نظامی منطقه مظفرپور برای آزمون كتبی استخدامی مجبور شدند تنها با لباس زیر در آزمون حضور یابند تا از تقلب آنها جلوگیری شود. هم اكنون مقامات پوشیدن كفش در آزمون ها را برای جلوگیری از بردن تقلب به جلسه امتحان ممنوع كرده اند.
1397/02/26
15:53:11
5.0 / 5
4683
تگهای خبر: آزمون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین