سرپرست اداره كل امور اداری آموزش و پرورش خبر داد

ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت خدمتی نیروهای قراردادی ایثارگر ظرف هفته آتی

ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت خدمتی نیروهای قراردادی ایثارگر ظرف هفته آتی

مدیریت آموزش: سرپرست اداره كل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه سال قبل بیش از ۱۳ هزار نفر از همكاران با عرضه درخواست مشمول نقل و انتقال و جابجایی شدند اظهار داشت: هفته آینده بخشنامه تبدیل وضعیت خدمتی نیروهای قراردادی ایثارگر را ابلاغ خواهیم كرد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، ناصر سلیمان زاده در نشست خبری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه نیروی انسانی سرمایه هر دستگاهی تلقی می گردد اظهار داشت: خدماتی كه در امور اداری عرضه می دهیم وظایف اصلی ماست و تلاش می نماییم این خدمات را به بهترین شیوه عرضه دهیم.
وی اضافه كرد: وضعیت معیشتی معلمان از دغدغه های همیشگی ماست و تلاش های بسیاری در این زمینه در دست انجام داریم. جلسات كمیته بهره وری وزارتخانه با جدیت در حال تشكیل است و اصلاح ساختار سازمانی و حذف پست ها و وظایف موازی را در سال جدید انجام می دهیم.
سرپرست اداره كل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه سال قبل بیش از ۱۳ هزار نفر از همكاران با عرضه درخواست مشمول نقل و انتقال و جابجایی شدند اظهار داشت: هفته آینده بخشنامه تبدیل وضعیت خدمتی نیروهای قراردادی ایثارگر را ابلاغ خواهیم كرد.
سلیمان زاده اضافه كرد: تا چهار سال آینده تعداد قابل توجهی بازنشسته خواهیم داشت كه در تدارك و برنامه ریزی برای عبور از این اتفاق هستیم.
وی همینطور اعلام نمود كه اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل انجام شده و پس از تایید ابلاغ خواهد گردید.1397/01/21
14:46:12
1.3 / 5
5617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظافتچی تحصیلکرده و قراردادی ایثارگر:
با سلام و احترام . لطفاً به تاریخ انتشار این مصاحبه توجه فرمایید . منظور از اینکه آقای سلیمانزاده فرموده اند تا هفته آینده ابلاغ خواهیم کرد چی بوده ؟ الان 8 روز گذشت . با تشکر

نظافتچی تحصیلکرده و قراردادی ایثارگر:
سلام . بخشنامه اومد . تبدیل وضعیت قراردادی های ایثارگر هم توش بود اما بعد از 2 روز قراردادی رو حذف کردند .

قراردادی بیچاره:
چرا برای قراردادی ها اجرا نمی کنند؟
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین