انتصابات آخر سالی در وزارت آموزش و پرورش

انتصابات آخر سالی در وزارت آموزش و پرورش

مدیریت آموزش: انتصاب معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی و تجهیز مدارس كشور، مدیركل جدید نوسازی استان تهران و رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان در شب گذشته در وزارت آموزش و پرورش صورت گرفت.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهراله رخشانی مهر، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور طی حكمی «داریوش ورناصری» را به سمت سرپرست معاونت فنی و نظارت این سازمان منصوب نمود.
در این حكم آمده است: " بنا به تعهد، تجارب و شایستگی جناب عالی، به باعث این حكم به سمت سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان منصوب می شوید.امید است با استعانت از خداوند متعال، تبعیت از منویات مقام معظم رهبری"مدظله العالی" وسیاست های دولت تدبیر و امید و با همفكری كاركنان متعهد و متعهد آن حوزه، در خدمت به نظام تعلیم وتربیت و پیشبرد اهداف سازمان موفق و موید باشید."
شایان ذكر است ورناصری پیش ازاین مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران بود.
همچنین رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس كشور با قدردانی از تلاش های «هدایت الله هاشمی نسب» طی دوره تصدی معاونت فنی و نظارت سازمان؛ وی را بعنوان مشاور فنی ریاست این سازمان منصوب نمود.
طی حكمی دیگر از جانب معاون رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور، «ناصر فتحی» بعنوان سرپرست اداره كل نوسازی مدارس استان تهران منصوب گردید.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سید محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش هم طی حكم جدیدی دكتر فاطمه مهاجرانی را به سمت ریاست مركز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان منصوب كرد؛ مهاجرانی تا كنون با سمت سرپرست مركز مشغول انجام وظیفه بود.1397/01/04
22:01:07
5.0 / 5
5242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین