با حضور صحرایی؛

معارفه سه معاون جدید وزیر آموزش وپرورش

معارفه سه معاون جدید وزیر آموزش وپرورش

مدیریت آموزش: حجت السلام محمدحسین پورثانی به عنوان معاون پرورشی و فرهنگی، حمید طریفی حسینی به عنوان معاون آموزش ابتدایی و حجت الله الماسی به عنوان رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی منصوب شدند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، رضامراد صحرایی، در آئین تودیع و معارفه معاون پرورشی و فرهنگی، معاون آموزش ابتدایی و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: حاصل خیزی آینده کشور وابسته به بذری است که حالا در آموزش و پرورش می کاریم.
وی در ادامه اضافه کرد: معلمی یک توفیق الهی و فرصتی بی نظیر برای هر انسانی است که در تربیت انسانی های دیگر دخیل باشد و البته بتواند در آینده یک نسل اثرگذار باشد.
وزیر آموزش و پرورش با تکیه بر کار جهادی، خاطرنشان کرد: در این دولت، اقدامات مهمی در جهت بهبود وضعیت و ارتقای کیفیت آموزش و البته با رویکرد تربیتی در مدارس کشور صورت گرفته است که نشان از توجه جدی دولت به آموزش و پرورش دارد.
وی در ادامه ضمن اشاره به طرح ها و اقدامات معاونت پرورشی و فرهنگی، اظهار داشت: اجرای طرح فراگیر در جهت مدرسه ای شدن سند تحول، فعالیتهای قابل توجه تشکل های دانش آموزی و فعالیتهای ماندگار سازمان دانش آموزی قابل تقدیر است.
صحرایی با تشریح برنامه های راهبردی معاونت آموزش ابتدایی، عنوان کرد: اجرای نظام دوری با نگاه به بهبود سازماندهی معلمان در مدارس، اجرای طرح شهید همت در جهت توانمندسازی معلمان دوره ابتدایی و طرح شهید محمودوند که در حوزه بازماندگان از تحصیل هم مورد توجه است.
وی ضمن اشاره به طرح های اجرا شده در حوزه سازمان آموزش و پرورش استثنایی، اظهار داشت: اقدام راهبردی جذب درمانگر، تلاش در بهبود وضعیت سنجش نوآموزان، تأسیس مراکز جامع توانبخشی و یا مدارس اوتیسم بحث مهمی بوده که در سازمان آموزش و پرورش استثنایی رقم خورده است.
وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به مبحث جلسه، عنوان کرد: انتصابات امروز یک تغییر در جهت اهتمام بیشتر در امور و شتاب به فعالیت ها صورت گرفته است که امیدواریم شاهد اقدامات مطلوبی در آینده نزدیک باشیم.
وی در انتها ضمن اشاره به وظایف مهم وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: اجرای سند تحول بنیادین و توجه به این که این دولت بهار تحقق سند است، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، اجرای سیاست های کلی نظام در آموزش و پرورش و مأموریت های ابلاغی رئیس جمهور همچون راهبردهای مهمی است که باید با تاکتیک های مطلوب انجام گیرد.
در این آئین، حجت السلام محمدحسین پورثانی بعنوان معاون پرورشی و فرهنگی، حمید طریفی حسینی بعنوان معاون آموزش ابتدایی و حجت الله الماسی بعنوان رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی منصوب و از زحمات اصغر باقرزاده و معصومه نجفی پازوکی تقدیر گردید.


منبع:

1402/11/17
09:05:03
5.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین