معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش:

کمبود فضای آموزشی در آذربایجان غربی زیبنده نیست

کمبود فضای آموزشی در آذربایجان غربی زیبنده نیست

آذربایجان غربی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: یکی از اشکالات آذربایجان غربی کمبود فضای آموزشی است.


قاسم احمدی لاشکی امروز ۳۰ اردیبهشت در میز خدمت آموزش و پرورش که در ارومیه از روز گذشته برپا است با اعلان اینکه کمبود فضای آموزشی آذربایجان غربی زیبنده این استان نیست، اظهار داشت: باید تدابیر لازم برای حذف مدارس کانکسی، خشتی و سنگی و گلی در این استان اندیشیده شود و مشکل کمبود فضای آموزشی مرتفع شود.
وی افزود: با برگزاری میز خدمت از روز گذشته مشکلات ۶۰۰ نفر از مراجعین بررسی گردید و بدلیل دور دست بودن برخی مناطق این استان، مسائل مناطق دوردست را نیز بوسیله وبینار بررسی و رهنمودهای لازم داده شد.
احمدی با اشاره به این که دانشگاه فرهنگیان برای تربیت مدرسین و رفع اشکال کمبود نیروی انسانی بسیار مهم و لازمست، اظهار داشت: دو پردیس دختران و پسران این دانشگاه در ارومیه فعال است که با ایجاد مرکز دیگر زمینه تربیت مدرسین بیشتر در استان فراهم می شود.
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به موضوع چاپ و توزیع کتب درسی نیز با اعلان اینکه رسالت توزیع کتب به مدیران مدارس سپرده شده است، اضافه کرد: سالانه هزار عنوان کتاب در قالب ۱۴۶ میلیون جلد برای ۱۶ میلیون دانش آموز چاپ و آماده می شود.
وی با تاکید براینکه مدیران ۱۱۳ هزار مدرسه با همکاری روسای نواحی موظف به توزیع کتب درسی هستند، افزود: مشکلی در چاپ و توزیع کتب درسی برای سال تحصیلی آینده نداریم.1401/02/31
13:34:36
0.0 / 5
159
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین