وزیر آموزش و پرورش:

حق التدریس معلمان از این پس ماهیانه پرداخت می شود

حق التدریس معلمان از این پس ماهیانه پرداخت می شود

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش و پرورش در جمع شماری از فرهنگیان اصفهان اظهار داشت: حق التدریس معلمان از این پس ماهیانه پرداخت می شود.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، یوسف نوری شامگاه سه شنبه در نشست صمیمی با شماری از فرهنگیان استان اصفهان، با اشاره به اینکه حق التدریس ها لز این پس ماهیانه پرداخت می شود، عنوان کرد: دولت به دنبال این است که همسان سازی حقوق اجرا شود.
وی به کوشش برای اجرای قانون رتبه بندی معلمان، امور بیمه ای و رفاهی این قشر اشاره نمود و اضافه کرد: باید احساس مسئولیت باشد اما کارها به تدریج پیش می رود.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای ترمیم دوره کرونا در وضعیت آموزشی دانش آموزان باید اقداماتی اجرا شود، اظهار داشت: همینطور تغذیه دانش آموزان مناطق محروم از پاییز سال جاری اجرا خواهد شد.
وی آموزش ضمن خدمت را فقط برای مدرک گرفتن دانست و اظهار داشت: آموزش و پرورش تاریک نیست چونکه معلمان آتش به اختیار دارد و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند معلمان شما منتظر نمانید، کار کنید؛ معلمان ما باید از این سخن الگو بگیرند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در مدارس معلم تعیین کننده است، اضافه کرد: مادامی که در مدارس معلم داشته باشیم، مشکلی نخواهیم داشت.
نوری با اشاره به اینکه برای ۶ مدرسه استثنایی در ۶ ماه گذشته قرارداد منعقد شده است، تصریح کرد: بیشتر از ۱، ۵۰۰ میلیارد تومان در سفرهای استانی رئیس جمهوری برای آموزش و پرورش تصویب شده و بودجه عمومی ما ۹ درصد بوده است.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تابحال برای آزادسازی ۲۱۰۰ فضای ورزشی مدرسه ای پول به حساب ادارات واریز کردیم، اظهار داشت: فرونشست زمین به علت برداشت های بی رویه از منابع آب زیرزمینی ما را در استان هایی مانند اصفهان، فارس، تهران- پاکدشت گرفتار گرفتاری کرده و مدارس در اسلامشهر هم درگیر فرونشست است.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با شماری از فرهنگیان استان اصفهان شامگاه سه شنبه برگزار شد و نمایندگان معلمان دغدغه ها و خواسته های خویش را مطرح نمودند. سرعت بخشیدن به اجرای قانون رتبه بندی فرهنگیان، همسان سازی حقوق، بیمه و امور رفاهی بازنشستگان، مبحث آموزش در پساکرونا، حفظ کرامت انسانی معلمان، نوسازی مدارس، تکراری بودن محتوای آموزشی و بی انگیزگی معلمان و دانش آموزان، ساماندهی ثبت نام ها و تبدیل وضعیت خرید خدماتی ها همچون مسائلی بود که نمایندگان فرهنگیان استان اصفهان در این جلسه ۲ ساعته مطرح نمودند.


منبع:

1401/02/28
13:56:27
0.0 / 5
239
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین