نوری:

تحول و عدالت را با نگاه ویژه ای دنبال می نماییم

تحول و عدالت را با نگاه ویژه ای دنبال می نماییم

وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به اینکه ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش، آموزش ابتدایی و دانشگاه فرهنگیان از نقاط استراتژیک وزارت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم است، اظهار داشت: «نظام تعلیم و تربیت» به دو مبحث «تحول» و «عدالت» نگاه ویژه ای دارد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، یوسف نوری، در مسافرت یک روزه خود به استان قم و در دیدار با آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه، اظهارکرد: در دوره جدید وزارت آموزش و پرورش با عنایت به مباحث جدی پیرامون بودجه، دو مبحث «تحول» و «عدالت» با نگاه ویژه ای دنبال خواهد شد.
نوری، اضافه کرد: در مورد پیاده سازی سندتحول، الگوی پیاده سازی و مدل پیشنهادی در شورای معاونان عرضه و مورد قبول واقع شده است.
عضو کابینه دولت سیزدهم ضمن اشاره به اینکه در الگوی جدید پیاده سازی سندتحول بنیادین، مدیر حوزه های علمیه بعنوان لایه اصلی، ناظر اول و اثرگذار مطرح گردیده است، بیان نمود: در اجرا و پیاده سازی این سند، نگاه دقیق کارشناسی را در لایه های مختلف طراحی و با نظارت چند لایه ای در دستور کار قرار داده ایم.
وی افزود: به کارگیری کارشناسان متعهد و متخصص بعنوان لایه های بعدی آن در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: توجه به ستاد همکاری ها، آموزش ابتدایی، شبکه سازی و دانشگاه فرهنگیان، از نکاتی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.1400/09/17
09:28:12
0.0 / 5
272
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین