اعلام نتایج نهایی کاردانی نظام جدید

اعلام نتایج نهایی کاردانی نظام جدید

اسامی تعداد 91 هزار و 273 پذیرفته شدگان نهایی آزمون مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید در سال 1400 اعلام گردید.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، اسامی تعداد ۹۱ هزار و ۲۷۳ داوطلب پذیرفته شدگان نهایی آزمون مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۱۴۰۰ (اعم از رشته های تحصیلی با آزمون و یا رشته های تحصیلی پذیرش فقط با سوابق تحصیلی) پذیرفته شده اند، اعلام گردید.
پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی متقاضیانی که اسامی آنها اعلام شده، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) فردا ۳۱ شهریور به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای یا موسسه محل قبولی مراجعه کنند.
آدرس درگاه اطلاع رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دوره های روزانه و شبانه www.tvu.ac.ir است.
در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در درگاه اطلاع رسانی آموزشکده یا موسسه محل قبولی، پذیرفته شدگان لازم است باتوجه به نشانی و آدرس مؤسسات مندرج در جداول شماره ۹ صفحات ۱۸۶ تا ۲۲۰ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۱۴۰۰، نسبت به شناسایی مؤسسه محل قبولی خود اقدام و در یکی از روزهای شنبه ۳ مهر و یا یک شنبه ۷ مهر برای ثبت نام در موسسه محل قبولی خود اقدام نمایند.
عدم مبادرت به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.
اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت اختتام تحصیلات دوره دوم متوسطه نظام جدید در یکیی از شاخه های کار و دانش و یا فنی و حرفه ای از محل تحصیل در خصوص گذراندن همه واحدهای درسی، کارورزی و کارآموزی در دوره سه ساله تا اختتام شهریور ماه ۱۴۰۰ که به تائید رییس مؤسسه محل تحصیل رسیده باشد همچون مدارک ثبت نام است.
پذیرفته شدگان دارای دیپلم شاخه نظری نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم، باید گواهی مدرک پیش دانشگاهی با تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر تا۳۱ شهریور عرضه کنند.
با توجه به این که مطابق ضوابط به دانش آموزان و هنرجویان سال آخر کار و دانش و یا فنی و حرفه ای به شرط گرفتن دیپلم تا تاریخ ۳۰ بهمن اجازه انتخاب کدرشته های تحصیلی نیمسال دوم داده شده است، پس ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان آن دسته از کدرشته های تحصیلی که پذیرش آن مربوط به نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است به شرط گرفتن مدرک تحصیلی دیپلم تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ بلامانع می باشد.
اصل مدرک دیپلم شاخه نظری نظام آموزش جدید (نظام ۳-۳-۶) یا نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی و یا گواهی موقت اختتام تحصیلات متناسب با نوع رشته قبولی (متقاضیان دیپلم شاخه نظری نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی باید در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی نیز ارائه نمایند.
درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم از سامانه «دریافت تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش» به آدرس emt.medu.ir و ارائه رسید (کد پیگیری) آن به دانشگاه محل قبولی از دیگر مدارک می باشد.
باتوجه به شرایط وضعیت بیماری کرونا ثبت نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی به طور غیرحضوری و مجازی خواهد بود. پس ضرورت دارد پذیرفته شدگان باتوجه به اطلاعیه دانشگاه محل قبولی درباب نحوه ارائه مدارک به آن دانشگاه توجه لازم را داشته باشند.
کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضیان در هر یک از کدرشته های انتخابی در میان متقاضیان این کدرشته ها در سهمیه مربوط، باتوجه به نمره کل و همین طور رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کدرشته محل های انتخابی و سایر اطلاعات مفید دیگری همزمان با بیان نتیجه در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می شود.
به پذیرفته شدگان سفارش می شود که پیش از مراجعه در تاریخ های تعیین شده برای ثبت نام، برای اطلاع دقیق از زمان و مدارک لازم برای ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.
در هر مرحله از ثبت نام و یا هنگام تحصیل چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارایه داده و واجد شرایط نمی باشد قبولی متقاضی باطل و از ادامه تحصیل وی ممانعت به عمل خواهد آمد.1400/06/30
17:41:44
0.0 / 5
229
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین