رئیس سازمان بسیج دانش آموزی كشور:

۳۵۰۰۰بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند کشور توزیع می شود

۳۵۰۰۰بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند کشور توزیع می شود

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور از تهیه و توزیع ۳۵ هزار بسته لوازم التحریر ایرانی - اسلامی میان دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار اطلاع داد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، مجتبی باستان سه شنبه شب در پویش همکلاسی مهربان (توزیع لوازم التحریر) در جمع خبرنگاران اظهار نمود: سازمان بسیج دانش آموزی کشور با کمک تشکل ها، مدیران مدارس و معلمان درصدد تأمین و توزیع ۳۵ هزار بسته لوازم التحریر ایرانی - اسلامی در بین دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار کشور است.
وی از توزیع ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر میان مناطق محروم و کم برخوردار استان خوزستان اطلاع داد و اضافه کرد: دانش آموزان سراسر کشور در کنار سایر افراد هم درصدد تأمین نوشت افزار ایرانی - اسلامی و کمک آموزشی مثل موبایل و رایانک که مورد نیاز دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار است، هستند.
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور با اشاره به اینکه دانش آموزان آغازگر این پویش هستند، افزود: این دانش آموزان سه تا چهار هدف اصلی دارند؛ نوشت افزار ایرانی - اسلامی تهیه و توزیع شود و این کار به رونق تولید داخلی کمک و از ورود کالاهای مشابه خارجی جلوگیری می کند.
بستان با تاکید بر این که همه تصاویر روی لوازم التحریر همچون دفاتر و کیف ها در ارتباط با ارزش های دینی، شهیدان و ارزش های انقلاب اسلامی است، خبر داد: این وسایل به صورت کامل پنهانی میان دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار توزیع می شوند تا حرمت و کرامت این دانش آموزان حفظ خواهد شد.
وی اظهار داشت: در این راستا تشکل ها، معلمان، مدیران و خیران دست به دست هم دادند تا لوازم التحریر لازم تأمین شوند و مدیران مدارس هم پس شناسایی دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار، این وسایل را در خفا توزیع خواهند کرد.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، پویش همکلاسی مهربان (توزیع لوازم التحریر) با رمز «لبیک یا خامنه ای» شروع شده است.
شعار اصلی این پویش این است که «هیچ دانش آموزی نباید به خاطر نداشتن لوازم التحریر و کمک آموزشی از تحصیل محروم بماند».
روند توزیع این وسایل تا آخر هفته دفاع مقدس که هفتم مهرماه سال جاری است، ادامه خواهد داشت.


منبع:

1400/06/25
14:55:56
0.0 / 5
207
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین