مشاور وزیر و مسئول شبكه آموزشی دانش آموز:

استفاده از شاد تا آخر سال 1400 مجانی است

استفاده از شاد تا آخر سال 1400 مجانی است

به گزارش مدیریت آموزش مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) از استمرار شبکه شاد در تابستان اطلاع داد و اضافه کرد: استفاده از«شاد» تا آخر سال ۱۴۰۰ مجانی است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، «نیلوفر شرفی» در مورد شبکه آموزشی دانش آموز( شاد)، اظهار نمود: «شبکه شاد» بعنوان پلت فرم رسمی آموزش مجازی وزارت آموزش و پرورش که فعالیت خویش را از سال قبل شروع کرده است همچنان به فعالیت خود در تابستان سالجاری ادامه می دهد.
وی ادامه داد: با راه اندازی شبکه شاد در دوره کرونا توانستیم روزهای «آموزش مجازی» را با وجود دشواری های خاص این شرایط پشت سر بگذاریم.
شرفی خاطرنشان کرد: این شبکه الگویی از محیط صیانت شده در فضای مجازی است که توانست «نظام تعلیم و تربیت کشور» را در رویارویی با بحران تعطیلی آموزش حضوری ایمن کند. ازاین رو آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت شاد توانست یک سال تحصیلی را با آموزش مجازی پشت سر بگذارد.
وی افزود: در امتداد سال تحصیلی جاری برای «فعالیت های تابستانی» برنامه ریزی هایی انجام داده ایم که بزودی در شبکه شاد اجرایی می شوند. نمونه این فعالیت ها، سرویس «تدریس برتر» است که برای جبران کاستی های احتمالی آموزش پارسال فعال شده و در صفحه شخصی دانش آموزان بارگذاری شده است.
مسئول شبکه شاد تصریح کرد: دسترسی به شبکه شاد پارسال برپایه دستور رئیس جمهور مجانی بود و هم اکنون هم برپایه «مصوبه مجلس شورای اسلامی» تا آخر سال ۱۴۰۰ این دسترسی مجانی اعلام شده است. ازاین رو در صورتیکه خدمت خاصی به صورت غیررایگان به دانش آموزان عرضه گردد، این مورد را شفاف سازی و اطلاع رسانی خواهیم کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شرفی اظهار داشت: برنامه هایی برای توسعه و بهبود قابلیت های شاد در تابستان و سال تحصیلی آینده در دستور کار داریم تا اگر به هر علتی آموزش مجازی ادامه پیدا کرد، شبکه شاد باکیفیت بالایی در اختیار دانش آموزان و فرهنگیان عزیز باشد.
منبع:

1400/03/19
10:37:03
0.0 / 5
388
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین