تجهیز تمامی پایگاه های سنجش نوآموزان به اتاق اكوستیك

تجهیز تمامی پایگاه های سنجش نوآموزان به اتاق اكوستیك

رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی اظهار داشت: تمامی پایگاه های سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان، به اتاق اکوستیک تجهیز می شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سید جواد حسینی در این جلسه بابیان اینکه ۶۰پروژه از طرف مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران درحال ساخت است، اظهار داشت: از این تعداد ۳پروژه شامل یک مدرسه جسمی-حرکتی، یک سالن چندمنظوره برای دانش آموزان جسمی-حرکتی و یک مدرسه اتیسم مربوط به آموزش وپرورش استثنایی است.
حسینی بابیان اینکه تربیت بدنی و تجهیزات ورزشی جزء ضروریات تعلیم و تربیت دانش آموزان با نیازهای ویژه است، اضافه کرد: برمبنای آمایش سرزمینی دانش آموزان با نیازهای ویژه به ۱۰۵نوع تجهیزات توان بخشی، آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی نیاز دارند که از این تعداد ۱۸قلم مربوط به تجهیزات وزرشی است و امسال ردیف ۵۰میلیاردی برای تجهیزات توان بخشی بودجه در نظر گرفته شده است.
معاون وزیر یکی از برنامه های سازمان آموزش وپرورش استثنایی را ساخت سالن های ۲۰۰مترمربعی ورزشی درون مدرسه ای در مدارس استثنایی عنوان نمود و اظهار داشت: ده مدرسه استثنایی استان تهران، زمین موردنیاز برای ساخت این سالن ها را دارند که باید تلاش شود این سالن های ورزشی باهمت خیرین ایجاد شود.
وی بابیان اینکه برمبنای آمایش سرزمین ۲۱۰مدرسه استثنایی در کشور برای رسیدن به استاندارد مطلوب، موردنیاز است، اظهار نمود: ساخت این مدارس در قالب «طرح از خشت تا بهشت» آغازشده است و از این تعداد ۹مدرسه متعلق به استان تهران است که ۳مدرسه درحال ساخت و ۶مدرسه دیگر مورد نیاز است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، حسینی بابیان اینکه تمامی پایگاه های سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در سطح کشور به اتاق آکوستیک تجهیز خواهند شد، اظهار داشت: اعتبارات اتاق آکوستیک پایگاه های سنجش استان تهران تامین شده است و به زودی ۲اتاق آکوستیک سنجش در شهر تهران و ۲اتاق آکوستیک سنجش در شهرستان های تهران، ایجاد خواهد شد.1400/03/11
23:01:08
0.0 / 5
223
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین