دانش آموزان كارنامه الكترونیكی را به چه صورت می توانند دریافت كنند؟

دانش آموزان كارنامه الكترونیكی را به چه صورت می توانند دریافت كنند؟

مدیریت آموزش: مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش جزییات و نحوه دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان را تشریح نمود.


مهندس محمود حبیبی در گفت و گو با ایسنا، جزییات دریافت کارنامه دانش آموزان بصورت الکترونیکی را اعلام و اظهار نمود: ارائه کارنامه بصورت الکترونیکی در این ترم تحصیلی برای همه مقاطع تحصیلی صورت می پذیرد و منحصر به پایه تحصیلی خاصی نیست.
وی ادامه داد: بدین سان پایه هایی که آزمون هایشان زودتر تمام می شود زودتر مبادرت به ورود نمرات می کنند، بعنوان مثال ارزشیابی پایه های ابتدایی زودتر به پایان می رسد و دانش آموزان می توانند کارنامه خودرا زودتر دریافت نمایند.
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه بمحض این که معلمان مدارس، ورود اطلاعات به سامانه سیدا را انجام دهند 24 ساعت پس از آن کارنامه فعال می شود و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، درباره نحوه ورود و دسترسی دانش آموزان به کارنامه اظهار داشت: ما در ترم تحصیلی قبل هم ارائه کارنامه بصورت الکترونیکی را بصورت آزمایشی اجرا کرده بودیم و خیلی از دانش آموزان نام کاربری و رمز عبور ورود به درگاه پادا به نشانیhttps: //pada.medu.ir را در اختیار دارند و با همان دسترسی که از قبل برای درگاه پادا داشتند می توانند مراجعه کنند.
حبیبی افزود: اما در صورتیکه به نام کاربری و رمز عبور ورود به درگاه پادا دسترسی نداشتند نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه نیست و بوسیله شاد یا مکانیسم های ارتباطی دیگری که با مدرسه دارند باید نسبت به ستاندن آن اقدام نمایند.
وی اضافه کرد که دریافت الکترونیکی کارنامه هیچ پیش نیاز و شرطی ندارد و فقط با دریافت نام کاربری و رمز عبور ورود به درگاه پادا از مدرسه، امکان پذیر خواهد بود که خب همانطور که گفته شد خیلی از دانش آموزان هم این رمز را اختیار دارند.
منبع:

1400/03/07
15:06:32
0.0 / 5
357
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین