تخصیص كارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

تخصیص كارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

به گزارش مدیریت آموزش مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان درباره برخی تسهیلات درنظر گرفته شده برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: در حال فراهم کردن امکان دریافت کارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان برای اعضاء صندوق هستیم.


مهدی نیکدل در گفتگو با ایسنا، درباره برخی تسهیلات درنظر گرفته شده برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: در حال فراهم کردن امکان دریافت کارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون تومان هستیم که این طرح در استان سمنان پایلوت شده است. قبلا فرهنگیان از راه لیزینگ، خودرو می گرفتند اما به تازگی برخی از معلم ها از راه لیزینگ لوازم خانگی، موبایل و تبلت خریداری کردند. سفرهای اقساطی تفریحی و زیارتی هم مانند گذشته ادامه دارد.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تکیه بر اینکه مساله رفاهی معلمان وظیفه دولت می باشد، نه وظیفه صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار نمود: اصرار برخی افراد در خصوص اینکه به معلم ها حقوقی از محل صندوق ذخیره داده شود، مغایر قانون است. صندوق اندوخته ای برای دوران بازنشستگی است و پرداخت وام یا خدمات رفاهی بر عهده وزارت خانه و دولت می باشد.
نیکدل خاطرنشان کرد: کمک به معلم از جیب خودش، کاری عوام فریبانه و فرار رو به جلو است. ما اگر در صندوق ذخیره کار رفاهی هم نماییم عیبی ندارد، اما قرار نیست جایگزین دولت باشیم. وظیفه صندوق، وام دادن و خدمات رفاهی نیست، بلکه وظیفه اش این است که آورده معلم را سرمایه گذاری کند تا در زمان بازنشستگی کمک حال او باشد.
منبع:

1399/12/30
14:55:26
0.0 / 5
691
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین