كریمی فیروزجایی:

لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس رسید

لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس رسید

به گزارش مدیریت آموزش عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لایحه رتبه بندی معلمان بعد از طی مراحل قانونی و تصویب هیئت دولت، تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، علی کریمی فیروزجایی درباره لایحه رتبه بندی فرهنگیان، اظهار داشت: این لایحه بعد از طی مراحل قانونی و تصویب هیئت دولت تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.
وی اضافه کرد: تصویب نهایی این لایحه در مجلس شورای اسلامی به تقویت انگیزه شغلی معلمان و افزایش راندمان فعالیت آنان منجر می شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: چگونگی ارتقای معلمان بر مبنای صلاحیت های فنی و مهارتی و عملکرد رقابتی آنان در این لایحه مورد توجه قرار گرفت.
کریمی فیروزجایی از تشکیل کمیته های ارزیابی معلمان برای اجرای بهینه طرح رتبه بندی اطلاع داد و به خانه ملت، اظهار داشت: تمامی مزایای شغلی و ارتقا یا تنزل رتبه و زمینه سازی برای پیشرفت های کاری فرهنگیان در این لایحه لحاظ شد.
وی ضمن اشاره به نقش اثرگذار معلمان در عرصه پیشرفت کشور، اضافه کرد: نگاه دولت و دستگاههای حاکمیتی به توان و بازدهی کار فرهنگیان باید تولیدی باشد.
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه نقش معلمان در برنامه های توسعه کشور راهبردی و عملیاتی است، اضافه کرد: ارتقای منزلت فرهنگیان برای توسعه و تعالی کشور لزوم دارد.
کریمی فیروزجایی با تکیه بر رسالت ذاتی دولت برای ترفیه امور رفاهی و معیشتی فرهنگیان، اظهار داشت: فرهنگیان در عرصه کوشش برای توسعه علمی و بالندگی آینده سازان کشور نباید هیچ گونه دغدغه معیشتی داشته باشند و این امر در اعتلای فعالیتهای آنان تأثیر گذار است.


منبع:

1399/12/27
11:48:48
0.0 / 5
752
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین