توزیع ۸۰۰۰ تبلت و سیم كارت بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

توزیع ۸۰۰۰ تبلت و سیم كارت بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره توزیع 8000 تبلت و سیم کارت بین دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی با حفظ کرامت انسانی بیان کرد: باتوجه به اینکه مبلغ تبلت قابل استفاده حدود 3 میلیون تومان بود و مبلغی که بنیاد مستضعفان برای این کار اهدا کرد، 24 میلیاردتومان بود، ما می توانستیم برای حدود 8000 نفر این اقدام را انجام دهیم.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در مراسم توزیع هوشمند ۸۰۰۰ تبلت و سیم کارت بین دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی با حفظ کرامت انسانی، بیان کرد: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مبلغ ۲۴ میلیاردتومان را تامین اعتبار کرد. در این زمان همکاری مومنانه بین بخش های مختلف در کشور شکل گرفت. اینجا بود که مجموعه نهاد عمومی و غیردولتی مانند رایتل پیشقدم شد و پیشنهاد نمود که حاضریم سیم کارت لازم را تامین نماییم.
وی ادامه داد: دکتر عباسی در بهزیستی گفتند که می توان کار را بوسیله الکترونیکی انجام دهیم و دکتر رضازاده پیشقدم شدند.
قبادی دانا در بخش دیگری به همکاری دیجی کالا دراین زمینه نیز اشاره نمود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار نمود: باتوجه به اینکه مبلغ تبلت قابل استفاده حدود ۳ میلیون تومان بود و مبلغی که بنیاد مستضعفان برای این کار اهدا کرد، ۲۴ میلیاردتومان بود، ما می توانستیم برای حدود ۸۰۰۰ نفر این اقدام را انجام دهیم. با بررسی های همکارانمان به جمعیت ۸۰۰۰ نفره مددجویان امدادبگیر که در سن ۱۳ تا ۱۸ سال هستند در سراسر کشور رسیدیم.
قبادی دانا افزود: برای رعایت عدالت، جمعیت هدف مشخصی را بطور برابر در کل کشور انتخاب کردیم. این اقدام با تلاشهای بسیار عالی عزیزانمان در تمام قسمتهای سازمان بهزیستی انجام و وارد میدان شدند و کار خوبی بعنوان الگو و مدل تعامل در کار خیر شکل گرفت که شاید کمتر کاری باشد که مشارکت و مساعی چند دستگاه متفاوت را در کنار هم داشته باشد.
وی افزود: از لحظه اول تمام اهتمام بر حفظ شان و منزلت اجتماعی مددجویان بود. هیچ کدام از فرزندان ما با سازمان بهزیستی یا بنیاد مستضعفان رو در رو نشدند و مانند شهروند عادی این پلت فرم دیجی کالا به آنها ارائه شد و خرید را انجام دادند و این تامین اعتبار به صورت هدیه در اختیارشان قرار گرفت و هیچ عکس و تصویری در هیچ رسانه ای از این افراد تولید و تکثیر نشد و هیچ بهره برداری سیاسی و اجتماعی و اقتصادی برای اهدای این ۸۰۰۰ تبلت در بین نبود که در اقصی نقاط کشور این کار به صورت شایسته و شفاف صورت گرفت.1399/12/05
19:01:09
0.0 / 5
1029
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین