مشق احسان ادامه دارد

توزیع ۶۰۰ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان كم برخوردار

توزیع ۶۰۰ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان كم برخوردار

به گزارش مدیریت آموزش مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام جزئیات و نحوه پیوستن مردم به پویش ملی مشق احسان را اعلام نمود و اظهار داشت: تا کنون بیشتر از ۶۰۰ هزار بسته اقلام لوازم التحریر تهیه و در اختیار دانش آموزان مناطق کم برخوردار قرار گرفته است.


سعید سلیمانی در گفت و گو با ایسنا، به تبیین جزئیات پویش ملی مشق احسان پرداخت و اظهار نمود: پویش ملی مشق احسان، حرکت کم نظیر تأمین نوشت افزار و لوازم مدرسه برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: این پویش تا کنون سومین دوره متوالی اش را سپری کرده و به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری گروه های جهادی و خیرین این اقلام تهیه و به دست نیازمندان رسیده است.
وی با اشاره به اینکه در پویش مشق احسان که تا کنون سه دوره برگزار شده، بیشتر از ۶۰۰ هزار بسته اقلام لوازم التحریر در اختیار دانش آموزان مناطق کم برخوردار سراسر کشور قرار گرفته است اظهار داشت: این بسته شامل لوازم التحریر، نوشت افزار، دفتر، دفترچه، کیف، قلم و سایر وسایل مورد نیاز دانش آموزان است.
مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام اضافه کرد: بخشی از کار با مشارکت مردمی و بخشی از راه سرمایه ای که ستاد اجرایی فرمان حضرت امام جهت اقدامات حمایتی در اختیار بنیاد احسان قرار داده، تأمین می شود.
سلیمانی در پاسخ به اینکه مردم برای پیوستن به این پویش باید چگونه اقدام کنند؟ اظهار داشت: علاقه مندان جهت شرکت در این پویش می توانند از راه سایت دنیای احسان و یا سامانه ۴۰۳۰ مبالغ دلخواه خویش را واریز نمایند.1399/11/04
22:19:03
0.0 / 5
1008
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین