حاجی میرزایی به سوالات نمایندگان در كمیسیون آموزش پاسخ داد

حاجی میرزایی به سوالات نمایندگان در كمیسیون آموزش پاسخ داد

سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز این كمیسیون برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان آگاهی داد.


احمد حسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: این جلسه با حضور حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان اجرا شد. سه سوال از طرف دهمرده نماینده زابل، نوروزی نماینده علی آباد و مختار نماینده آبادان عنوان شد که هیچ کدام از توضیحات وزیر قانع نشدند پس قرار شد فرصت چند هفته ای برای ارائه مستندات به نمایندگان سوال کننده داده شود.
بگفته وی، سوال دهمرده درباره عملکرد سیاسی بعضی از مدیران آموزش و پرورش، سوال نوروزی درباب احتساب سوابق تحصیلی بجای برگزاری کنکور و سوال مختار درباره برخی تخلفات مالی در آموزش و پرورش بود.
فلاحی افزود: دو سوال دیگر نیز توسط نوروزی نماینده علی آباد درباره سرانه مدارس و طغیانی نماینده اصفهان درباره جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش عنوان شد که آنها از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش قانع کننده شدند. محمودزاده نماینده مهاباد و متفکرازاد نماینده تبریز نیز سوالاتی درباره ناتوانی آموزش و پرورش در آموزش به کودکان استثنایی در کشور و علت نابسامانی و خطاهای فاحش در آزمون ورودی استعدادهای درخشان تابستان 99 بیان نمودند که آنها نیز از پاسخ ها قانع شدند.
منبع:

1399/07/08
13:17:04
5.0 / 5
1762
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین