آغاز مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه

آغاز مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه

مرحله پایانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه كشور به میزبانی مشهد مقدس و به صورت مجازی اجرا شد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، دکتر سید جواد حسینی در جمع داوران، عوامل اجرایی و ارتباط ویدئو کنفرانسی با دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات با اعلان اینکه مثلت قرآن، عترت و نماز اصلی ترین منبع سعادت بشر است اظهار نمود: آموزش و پرورش استاندارد نیازمند خلق موقعیت های جدید یادگیری است و قرآن، عترت و نماز موقعیت های جدید یادگیری هستند.
وی ادامه داد: هدف غایی سند تحول بنیادین رسیدن به حیات طیبه است و این مسابقات راهی برای رسیدن به حیات طیبه است.
معاون وزیر با بیان خاصیت های دانش آموزان قرآنی اظهار داشت: دانش آموزانی که به قرآن عترت و نماز متصل هستند با اخلاق، محجوب و درس خوان تر هستند.
حسینی تجلی گاه نظام تعلیم و تربیت را مدرسه دانست و اظهار داشت: ظهور مسابقات قرآن، عترت و نماز در تجلی گاه آموزش و پرورش یعنی مدرسه است و تقویت این جریان سبب رسیدن به حیات طیبه است.
معاون وزیر با اعلان اینکه قرآن، عترت و نماز به مثابه کره مذابی اند که سوزاننده رذایل و گستراننده فضائل هستند، گفت:. دانش آموزان با نیازهای ویژه فضایل گمشده انسانی را بیش از بقیه انسان ها در خود دارند و این دانش آموزان به قرآن، عترت و نماز متصل تر هستند.
شایان ذکر است باتوجه به شرایط کشور به سبب شیوع ویروس کرونا پانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان بانیازهای ویژه با حضور مجازی بیش از ۴۰۰ دانش آموز به میزبانی مشهد مقدس در حال برگزاری است.
همین طور اسامی برگزیدگان این دوره از مسابقات طی آیین اختتامیه که بصورت مجازی بوسیله شبکه شاد پخش خواهد شد، اعلام می شود.1399/05/29
21:03:52
5.0 / 5
1865
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین