معاون وزیر آموزش وپرورش:

آموزش در مدارس استان های قرمز ۱۰۰ درصد مجازی

آموزش در مدارس استان های قرمز ۱۰۰ درصد مجازی

به گزارش مدیریت آموزش معاون وزیر آموزش وپرورش با اشاره به وضعیت بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: آموزش در استان های با وضعیت قرمز، ۱۰۰ درصد مجازی برگزار می گردد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، سید جواد حسینی بعدازظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، ضمن بیان اینکه فرایند آموزش در سال تحصیلی جدید با عنایت به وضعیت استان های کشور در انتشار کرونا به صورت مجازی و حضوری برقرار است، تصریح کرد: در استان هایی با وضعیت قرمز آموزش به صورت ۱۰۰ درصد مجازی برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینکه در استان هایی با وضعیت زرد آموزش به صورت ترکیبی حضوری و مجازی خواهد بود، اضافه کرد: این ر حالی است که فرایند آموزشی در مناطق سفید به صورت ۸۰ درصد حضوری و ۲۰ درصد مجازی انجام می شود.
معاون وزیر آموزش وپرورش با تاکید بر اینکه وزارت آموزش وپرورش آمادگی لازم برای شروع سال تحصیلی جدید را دارد، اعلام نمود: سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریورماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی شروع می شود.
حسینی با اشاره به اینکه هم اکنون، آموزش وپرورش استان سمنان برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی ۸۸ درصدی دارد، خاطرنشان کرد: شیوه نامه و دستورالعمل بهداشتی به مراکز آموزشی و مدارس در سرتاسر کشور ابلاغ گردیده است.
وی به لزوم ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در مدارس تاکید کرد و اظهار داشت: ضدعفونی مدارس و تجهیزات آنها در اولویت نخست مدیران مدارس قرار گیرد.
معاون وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه آموزش وپرورش استان سمنان در نوبت گیری در پایگاه های سنجش در کشور رتبه نخست را به دست آورد، ابراز کرد: این استان درروند در ثبت نام دانش آموزان هم در جایگاه خوبی نسبت به سایر استان های کشور قرار دارد.


منبع:

1399/05/28
10:06:32
5.0 / 5
1985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین