آغاز فاز دوم مدرسه تابستانی تهران

آغاز فاز دوم مدرسه تابستانی تهران

مدیركل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از آغاز فاز دوم مدرسه تابستانی تهران در آینده ای نزدیك و با رویكرد مهارت محور آگاهی داد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا مجتبی دانشور با اشاره به استقبال بسیار عالی نوجوانان، اهالی فرهنگ و هنر و فرهنگیان از مدرسه تابستانی تهران طی پنج هفته گذشته اظهار داشت: بر طبق آمارها، ۲۵ هزار نفر بوسیله سایت مدرسه تابستانی، ۱۵۰ هزار نفر به سبب صفحه آپارات در مجموع به مدت یک میلیون دقیقه و ۷۰۰ هزار نفر بوسیله صفحه اینستاگرام از محتوای آموزشی ارائه شده استفاده کردند.

وی افزود: امیدوارم در چارچوب همکاری با وزارت آموزش و پرورش، محتواهای تولید شده به زودی در شبکه شاد توزیع شود تا ۱۰ میلیون مخاطب این شبکه بتوانند از دوره های مدرسه تابستانی تهران بهره ببرند.

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از استمرار طرح مدرسه تابستانی تهران آگاهی داد و اظهار داشت: بنا داریم اجرای طرح را بطور مستمر ادامه دهیم. براین اساس بعد از وقفه یک هفته ای بمنظور برنامه ریزی برای ضبط دوره های جدید، نمایش دوره های آموزشی ادامه پیدا می کند.

دانشور اشاره کرد: در دوره جدید کارگاه ها مهارت محور می شوند و اهتمام می نماییم مهارت های عمومی تر و تخصصی تر را به دانش آموزان آموزش دهیم.

وی همین طور ازعمل به وعده ترجمه دوره های آموزشی به زبان اشاره آگاهی داد و اظهار داشت: هم اکنون دو کارگاه که به زبان اشاره ترجمه شده اند، در سایت مدرسه تابستانی تهران و سایر اپلیکیشن ها بارگذاری شده اند و هفته آینده نیز دو کارگاه انیمیشن و طنز ویژه دانش آموزان ناشنوا در دسترس عموم قرار می گیرد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، بگفته دانشور مخاطبان می توانند ویدئوهای مدرسه تابستانی تهران را بطور رایگان به آدرس www.tabestani99.ir شناسه tabestani99@ در پلت فرم هایی چون آپارات، اینستاگرام و... مشاهده کنند.
1399/05/08
21:37:48
5.0 / 5
2210
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین