تحویل 14 هزار كلاس درس تا آخر سال جاری

تحویل 14 هزار كلاس درس تا آخر سال جاری

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از تحویل ۱۴ هزار كلاس درس تا آخر سال ۹۹خبر داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهراله رخشانی مهر که به همراه وزیر آموزش و پرورش به خراسان شمالی سفرکرده است، ضمن افتتاح چند پروژه آموزشی و ورزشی در استان، در حاشیه مراسم افتتاح سالن ورزشی سید جمال الدین اسدآبادی با اشاره به وضعیت فضای آموزشی استان خراسان شمالی، اظهارکرد: خراسان شمالی همچون استان هایی است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفت و اقدامات قابل توجهی برای ساماندهی فضاهای آموزشی آن انجام شد.
وی ادامه داد: برپایه برنامه ریزی های انجام شده تمام بخاری های نفتی استان حذف همینطور هیچگونه شعله مستقیم هم برای گرمایش کلاس های درس استفاده نمی گردد.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اینکه در خراسان شمالی سرانه استان از سرانه میانگین کشوری بالاتر است، اظهار داشت: امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش در چارچوب افتتاحیه متمرکز مدارس سنگی استان هم حذف شد علاوه بر آن تعداد قابل توجهی پروژه فعال در استان هم داریم و هیچ پروژه ای نیمه کاره رها نشده است.
رخشانی مهر با اشاره به اینکه در سرتاسر کشور حدود۴۰هزار کلاس درس نیمه کاره داریم که ۱۴هزار پروژه آن خیرساز است، تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم برای سال تحصیلی آینده و تا آخر سال ۹۹، ۱۴هزار کلاس درس تحویل ادارات کل آموزش و پرورش شود.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اظهار نمود: وجه تمایز ساخت و سازهای سال جاری نسبت به سال قبل تاکید بر ساخت پروژه های آموزشی بزرگ تر و حرکت به سمت ساخت مجتمع های آموزشی است.
به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط وزارت آموزش و پرورش، رخشانی مهر درباره اعتبارات سازمان نوسازی در سال ۹۹اظهار کرد: برای سالجاری ۳۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار داریم که با تخصیص صد در صدی آن از جانب سازمان برنامه و بودجه موافقت شده است.
منبع:

1399/04/01
00:04:10
5.0 / 5
2745
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین