رئیس شورای اسلامی استان تهران:

معضلات آموزش و پرورش بدون كمك حل نمی گردد

معضلات آموزش و پرورش بدون كمك حل نمی گردد

به گزارش مدیریت آموزش رئیس شورای اسلامی استان تهران اظهار داشت: معضلات آموزش و پرورش بدون كمك سایر نهادها حل نمی گردد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، الهام فخاری در نشست بررسی روند اجرای تفاهم نامه آموزش و پرورش و شورایعالی استان ها، با اشاره به همکاری تنگاتنگ شورای اسلامی استان تهران با آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، اظهار داشت: این همکاری سرمنشاء خیلی از خدمات موثر برای عموم مردم است و آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران قبل از امضای این تفاهمنامه به سمت اجرای مفاد آن حرکت کرده و از قبل همکاریهای خوبی در این حوزه شروع شده بود.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت نهادهای فرهنگ ساز همچون آموزش و پرورش؛ اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری هم بر ضرورت همراهی با حوزه فرهنگ و آموزش و پرورش تاکید کرده اند این محورها در دستور کار شورای اسلامی شهر و استان است.
فخاری با تاکید بر اینکه اگر تا کنون عملکردها با آنچه در قانون آمده فاصله داشته است اما تلاش خواهد شد تا این فاصله و کم کاری ها با کمک سایر نهادها جبران شود؛ اظهار داشت: در کشور تراکم انتظارات از نهادی مثل آموزش و پرورش بسیار است و همه نهادها و دستگاه ها برای حل کاستی ها و معضلات از آموزش و پرورش انتظار دارند که این مهم بدون کمک و همکاری سایر نهادها شدنی نیست.
رئیس شورای اسلامی استان تهران اعلام نمود: مدیریت شهری و روستایی برای تأمین زیرساخت ها در کنار آموزش و پرورش است.
فخاری به شیوع بیماری ویروس کووید 19 در جهان اشاره نمود و اظهار داشت: این بیماری درس خوبی به همه مردم و مدیران داد و آن ضرورت همکاری بین بخشی در همه زمینه هاست و بر همین مبنا ما همیشه به آموزش و پرورش شهروندی در کشور نیاز مستمر داریم.
بنا بر گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان تهران، رئیس شورای اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه تلاش می شود تا ظرفیت پایتخت به طور عادلانه ای افزایش یابد، تصریح کرد: مشکلات پایتخت نباید تنها به سمت شهرستان ها آوار شود بلکه باید فرصت های پایتخت هم عادلانه بین شهرستان ها توزیع شود.
منبع:

1399/03/22
13:32:43
5.0 / 5
2722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین