معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان:

توسعه رشته اسكواش در مدارس هرمزگان

توسعه رشته اسكواش در مدارس هرمزگان

به گزارش مدیریت آموزش معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان از توسعه رشته اسكواش در فعالیتهای ورزشی دانش آموزی استان هرمزگان اطلاع داد.علیرضا باقری در گفتگو با خبرنگار مهر از توسعه ورزش اسکواش در مدارس هرمزگان اطلاع داد و اظهار داشت: تفاهم نامه همکاری بین معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و هیئت اسکواش استان هرمزگان در امتداد تحول در ورزش اسکواش و استعدادیابی در این رشته به امضا رسید.
وی اضافه کرد: باتوجه به نوپا بودن این رشته در استان، احتیاج به نصب کورت های اسکواش و برنامه ریزی مشترک جهت شناسایی، معرفی و بالفعل رساندن استعدادهای نهفته با بهره گیری از ظرفیت کانون های ورزشی درون و برون مدرسه ای آموزش و پرورش است.
باقری افزود: در تلاش هستیم تا مسابقات اسکواش در رقابت های " کانون قهرمان مسابقات ورزشی دانش آموزان" استان قرار گیرد تا زمینه رشد این رشته نوپا در استان بیشتر از پیش فراهم شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت استان هرمزگان، بستر سازی برای توسعه این رشته ورزشی را مهم برشمرد و اضافه کرد: همکاری دو سویه و بهره وری از تمامی ظرفیت ها و امکانات استان جهت شناسایی استعدادهای جدید در امتداد رشد و اعتلای ورزش دانش آموزی و رشته ورزشی اسکواش ضروری می باشد.


1399/03/03
14:20:42
5.0 / 5
2737
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین