صباغیان:

پاداش بازنشستگان و حقوق معلمان مورد توجه قرار گیرد

پاداش بازنشستگان و حقوق معلمان مورد توجه قرار گیرد

به گزارش مدیریت آموزش یك عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست كه به مبحث پرداخت پاداش بازنشستگان و حقوق معلمان حمایتی توجه نمایند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: با عنایت به افزایش قیمتها در شرایط کنونی فقط یک ماه به بهانه کرونا به دستگاه های نظارتی مرخصی دهید تا ببینیم چه تفاوتی با وضعیت کنونی ایجاد خواهد شد. بعید می دانم که وضعیت از امروز بدتر شود.
وی در تذکری به وزیر کشاورزی عنوان کرد: علیرغم نیاز کشاورزان به کود نیترات، آمونیاک و پتاس و اوره متاسفانه علاوه بر گران بودن کمیاب هم شده اند.
این عضو کمیسیون شورا و امور داخلی مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: در شرایط سخت اقتصادی لازم است به پرداخت پاداش بازنشستگان توجه کنید. حقوق معلمان حمایتی چندین ماه پرداخت نشده لازم است به این مورد توجه گردد. همینطور ضروریست که یادگیری از راه دور مورد توجه قرار گیرد. این امر نیازمند نظارت است لازم است ارزیابی شود که این مورد آیا بازخورد داشته یا خیر.1399/02/30
13:32:36
5.0 / 5
2810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین