عاملی در پیام تقدیر از معلمان و اساتید تاكید كرد

جامعه علمی در آزمون عقلانیت مبتنی بر فناوری پیروز عمل كردند

جامعه علمی در آزمون عقلانیت مبتنی بر فناوری پیروز عمل كردند

به گزارش مدیریت آموزش دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اشاره كرد: جامعه علمی كشور از هوش و خلاقیت همراه با سازگاری اندیشمندانه با شرایط متفاوت برخوردارست و به خوبی آزمون خودرا در بهره گیری از عقلانیت سیستمی و استفاده مفید از تكنولوژیهای جدید با موفقیت به ثمر رساندند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، در متن پیام سعید رضا عاملی آمده است: «ریشه همه پیشرفت ها و موفقیت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و معلمین و اساتید توانمند، متخصص، مومن، مسئولیت پذیر و دلسوز است. معلمان مدارس و اساتید دانشگاه ها كه در روزهایی كه كشور درگیر شیوع ویروس كرونا است، چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگاه داشته اند. در واقع تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به سبب انتشار ویروس كرونا، سبب نشد تا تعلیم و تعلم در ایران تعطیل شود و استمرار جریان مبارك علم آموزی در كشور، مرهون فرهنگیان و دانشگاهیان عزیز و بزرگوار است.
درود بر معلمان و استادان گرامی كه در ایام تعطیلی مدارس و دانشگاه ها دلسوزانه و مشفقانه و با گذشت از اوقات فراغت خود چراغ تعلیم و تعلم را روشن نگاه داشتند و بدون شك ملت قدرشناس ایران، این تلاش ها را با دیده سپاس و احترام می نگرد و قدردان معلمان و اساتیدی است كه با احساس مسئولیت نگذاشتند چرخه علم آموزی كم فروغ شود.

این تلاش موفقیت آمیز از آنجا ناشی می شود كه ریشه همه پیشرفت ها و موفقیت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و حل مسائل اساسی كشور و معلمین و اساتید توانمند، متخصص، مومن، مسئولیت پذیر و دلسوز است كه به صورت خستگی ناپذیر صحنه دانش پروری را شاداب و شكوفا می كنند.

جامعه علمی كشور از هوش و خلاقیت همراه با سازگاری اندیشمندانه با شرایط متفاوت برخوردارست و به خوبی آزمون خودرا در بهره گیری از عقلانیت سیستمی و استفاده مفید از تكنولوژیهای جدید با موفقیت به ثمر رساندند.

همین جا لازم می دانم از سركار خانم شهیمه صفایی معلم بزرگوار گیلانی كه در سن ۶۷ سالگی صمیمانه و بدون هیچ تكلفی در سنگر آموزش ادای وظیفه می كنند و از امكانات تكنولوژیهای جدید به خوبی و موثر استفاده می نمایند، تشكر خاص داشته باشم.

همین طور از كوشش های مدبرانه وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دكتر غلامی و وزیر خستگی ناپذیر بهداشت و درمان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشكر و قدردانی ویژه دارم و از خدای سبحان برای همه كارگزاران علم و دانش سالی سراسر نعمت و رحمت همراه با سلامتی و موفقیت را آرزومندم.
حتما با توان بالا و والای متخصصین كشور عزیزمان شاهد ایرانی بمراتب قدرتمندتر از گذشته خواهیم بود».
1399/01/01
22:09:34
5.0 / 5
3789
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین