وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

تعطیلی تمام مدارس قم در روز شنبه

تعطیلی تمام مدارس قم در روز شنبه

مدیریت آموزش: وزیر آموزش و پرورش همزمان با انتشار خبر فوت دونفر بر اثر مبتلاشدن به كرونا ویروس از تعطیلی تمام مدارس استان قم در روز شنبه آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی با بیان این كه از لحظه اعلام این خبر در هماهنگی كامل با وزارت بهداشت هستیم، اضافه كرد: با آقای نمكی نیز صحبت كردیم و تمام پروتكل ها و تشریفات اعلام شده از طرف این وزارتخانه را دنبال می نماییم. هم چنین در صورت نیاز به تعطیلی مدارس یا نصب تجهیزات خاص برای پیش گیری از شیوع این بیماری در مدارس نیز كلیه اقدامات را در دستور كار خواهیم داشت.
به گفته حاجی میرزایی در صورت اعلام وزارت بهداشت برای لزوم تعطیلی مدارس در كشور این اقدام از طرف آموزش و پرورش صورت خواهد گرفت.
وی در ادامه درباب تعطیلی مدارس در روز شنبه به دنبال انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اظهار نمود: روز شنبه در خیلی از مدارسی كه حوزه انتخابی هستند به سبب ادامه شمارش آراء عملا امكان دایر بودن وجود ندارد. این مساله تنها درباب مدارسی است كه شمارش آرای آنها به طول بینجامد و در مورد تمام شعب رای گیری نیست.
وی درباب زمان تعطیلی مدارس درانتها سال نیز اشاره كرد: باتوجه به تعطیلات ناخواسته ای كه طی این مدت اتفاق افتاده است مدارس تا آخرین روز كاری دایر هستند و دانش آموزان باید برای جبران عقب ماندگی های سال تحصیلی جاری در مدارس حضور پیدا كنند. هم چنین پیشنهاد دادیم ساعاتی به تدریس روزانه افزوده شود، چونكه مدت زمان اختتام سال محدود خواهد بود و بیش از اندازه معینی امكان ادامه كار را نداریم.
منبع:

1398/12/02
13:43:38
5.0 / 5
3850
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین