پیگیری رسانه ای جواب داد نوسازی مدرسه 44 ساله راونگ میناب تا مهر آینده بعلاوه فیلم

پیگیری رسانه ای جواب داد نوسازی مدرسه 44 ساله راونگ میناب تا مهر آینده بعلاوه فیلم

به گزارش مدیریت آموزش ایسنا/هرمزگان سرپرست اداره كل نوسازی مدارس هرمزگان اظهار داشت: از امروز مقرر شد دانش آموزان مدرسه شهید پورولی روستای راونگ به یك واحد آموزشی دیگر كه در 400 متری آن قرار داشته و فضایی نسبتا مناسب تر دارد انتقال داده شوند و از آن استفاده كنند تا مهر آینده عملیات نوسازی آن تكمیل شود.

سید فخرالدین هاشمی در حاشیه بازدید از فضای آموزشی غیر استاندارد در روستای راونگ میناب در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: مطابق گزارشی كه در فضای مجازی در خصوص تخریب سقف یك مدرسه در شهرستان میناب انتشار یافته بود به همراه یك تیم بازرسی و نظارتی به این منطقه اعزام شدیم.

سرپرست اداره كل نوسازی مدارس هرمزگان، اضافه كرد: در این بازدید مشاهده شد كه گچ كاری سقف یكی از كلاس ها ریزش كرده است.وی اشاره كرد: با عنایت به اینكه دانش آموزان در مقطع ابتدایی بودند این اتفاق سبب دلهره و نگرانی آنها شده بود.

هاشمی اظهار داشت: از امروز مقرر شد دانش آموزان مدرسه مذكور به یك واحد آموزشی دیگر كه در ۴۰۰ متری آن قرار داشته و فضایی نسبتا مناسب تر دارد انتقال داده شوند و از آن استفاده كنند.سرپرست اداره كل نوسازی مدارس هرمزگان اظهار نمود: هم اكنون شهرستان میناب دارای ۸۰ فضای آموزشی غیر استاندارد است كه ۳۰ واحد از آنها الان در حال ساخت می باشد.

هاشمی اشاره كرد: در دو سال قبل نیز ۴۰ فضای آموزشی غیر استاندارد، نوسازی و بهسازی گردیده و تحویل آموزش و پرورش میناب شده و روند راه اندازی فضاهای آموزشی كه مشكلات دارند در حال سپری شدن است.


مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4


منبع:

1398/10/18
14:31:52
5.0 / 5
4322
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین