وزیر آموزش و پرورش به مدیریت آموزش اعلام كرد

حل مشكلات دانش آموزان و معلمان بازداشتی در حوادث آبان ماه

حل مشكلات دانش آموزان و معلمان بازداشتی در حوادث آبان ماه

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش و پرورش به پرسش درباره وضعیت معلمان و دانش آموزان بازداشتی در حوادث آبان ماه پاسخ داد و اظهار داشت: طبق آخرین آمار و گزارشات مشكل دانش آموزانی كه گرفتار مساله شده بودند حل شده، همینطور مساله معلمان و برخی كاركنان در سراسر كشور هم حل شده است.


محسن حاجی میرزایی در گفتگو با ایسنا، آماری از معلمان بازداشتی در حوادث آبان ماه دارید یا خیر؟ اظهار نمود: آخرین آمار و گزارشی كه دریافت كردم نشان داده است مشكل دانش آموزانی كه گرفتار مساله شده بودند، حل شده است.
وی اضافه كرد: همینطور مساله معلمان و برخی كاركنان در سراسر كشور حل شده است. موردی به من در خصوص آنكه افرادی در این حوزه گرفتار مشكل جدی شده باشند، گزارش نشده است.
وی در پاسخ به اینكه شنیده شد برخی دانش آموزان را در مدرسه بازداشت كرده بودند هم اظهار داشت: گزارشی در اینباره نداریم و بطور قطع كار درستی نیست. هیچ كسی اجازه ندارد به این علل وارد محیط آموزشی شود. بطور قطع مراقبت می نماییم كه این اتفاق نیفتد.
وزیر آموزش و پرورش درباره تحصن معلمان هم با اشاره به اینكه انگیزه ای در معلمان نمی بینیم كه احتیاج به تحصن وجود داشته باشند اظهار نمود: در این مدت كوتاه خدمات خوبی به فرهنگیان عرضه شده است كه همچون آنها می توان به رتبه بندی معلمان، طرح مسكن فرهنگیان و بیمه تكمیلی آنها اشاره نمود.


1398/10/09
13:28:56
5.0 / 5
4284
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین