در بسته اخبار اجتماعی مدیریت آموزش بخوانید

از اعلام منبع بوی تهران طی فردا تا آن روی سكه كیك های آلوده

از اعلام منبع بوی تهران طی فردا تا آن روی سكه كیك های آلوده

مدیریت آموزش: اعلام منبع یا منابع بوی نامطبوع تهران فردا، آن روی سكه كیك های آلوده، استشمام دو بوی نامطبوع طی یك روز در پایتخت، كاركنان آموزش و پرورش انتخاب كنند؛ اداری باشند یا آموزشی و تا سال 2060 كشور در حالت خشكسالی خواهد بود همچون اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۲۵ آذر)۵۷ خبر، مصاحبه و گزارش روی خروجی خود منتشر نموده كه بعضی از مهمترین آنها در ادامه آمده است:

اعلام منبع یا منابع بوی نامطبوع تهران فردا

محمد تقی زاده - معاون عمرانی استانداری تهران - از اعلام منبع یا منابع اصلی انتشار بوی نامطبوع تهران در جلسه فردا آگاهی داد.

تعیین تكلیف "بلیت متروی سربازان" در بودجه ۹۹ شهرداری

حجت نظری - عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران - در مورد سرانجام ارائه كارت بلیت تخفیف دار مترو و اتوبوس به سربازان توضیحاتی را ارائه كرد.

نمره ۱۱ تهرانی ها به شهرداری

محمد رضا جوادی یگانه - معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران - ضمن تشریح آخرین نتایج پایش و نظرسنجی عملكرد شهرداری از نگاه مردم اظهار داشت: میزان رضایت مندی مردم از شهرداری نسبت به گذشته با یك شیب كم در حال افزایش می باشد.

به گفته وی در ۱۵ مهر تا ۱۵ آبان سال جاری نظرسنجی توسط جهاد دانشگاهی انجام شده كه حجم نمونه ۸۰۰۰ نفر بود.

انجام تست آلایندگی ۷۰ خودرو سرویس نیروی زمینی ارتش/توقف خودرو سرویس های نظامی و انتظامی دودزا

حسین مقدم - سرپرست ستاد مركزی معاینه فنی خودرو های تهران - از پایش آلایندگی نخستین سری از خودرو های سرویس كاركنان نظامی و انتظامی در پایتخت آگاهی داد.

وی با تاكید براینكه عدم امكان پذیرش خودرو های نظامی و انتظامی در سامانه معاینه فنی سیمفای وزارت كشور و انجام معاینه فنی این خودرو ها همچنان مانند گذشته است، اظهار داشت: زیرساخت اجرای معاینه فنی خودرو های نظامی و انتظامی باید توسط وزارت كشور و پلیس راهور تهران بزرگ فراهم گردد.

آن روی سكه كیك های آلوده...

پرونده كیك های مشكوك كه طی دو سه هفته اخیر به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شد، وارد فاز جدیدی شده است؛ ماجرایی كه علاوه بر جو روانی، تخریب صنایع غذایی ایران را نشانه گرفته و الان هم به اذعان وزیر بهداشت، با ورود نهادهای امنیتی و اطلاعاتی به موضوع، شبكه در رابطه با كیك های آلوده در حال ردیابی است.

پویش "۵۰-۲۰" وزارت بهداشت در سال مالی دشوار دولت + جزییاتاز ابتدای آذرماه پویش "۵۰-۲۰"در حوزه سلامت كلید خورد؛ پویشی كه مقرر است طی آن در ۲۰ هفته ۱۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی به بهره برداری برسد.

به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، پس از سفر رئیس جمهوری به آذربایجان شرقی قرار شد وزارت بهداشتی ها در پویشی به نام ۲۰۵۰ شركت نمایند و طی آن ۱۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی را با تمركز بر مناطق محروم و كمتر برخوردار در ۲۰ هفته و در هر هفته با شروع به كار ۵۰ پروژه به بهره برداری برسانند. حالا این پویش شروع شده و مقرر است تا اختتام هفته سلامت در اردیبهشت ماه سال آینده به اتمام برسد.

مبلغ «بسته معیشتی» تنها به حساب بانكی سرپرستان خانوار واریز می شودستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی به دنبال انتشار اخباری در خصوص عدم دریافت بسته حمایت معیشتی از طرف سازمانها و نهادهای حمایتی اعلام نمود: مبلغ بسته حمایت معیشتی به حساب بانكی سرپرست خانوارها واریز می شود و قرار نیست هیچ سازمان، موسسه و نهاد واسطه ای این مبلغ را دریافت كند سپس در اختیار مشمولان قرار دهد.

كاهش سهم اعتیاد تزریقی در ابتلای به ایدز از ۷۵ به ۳۱ درصد

اسكندر مومنی - دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر - اظهاركرد: طی سه دهه گذشته بیشتر از ۳۳۰۰ كیلومتر موانع مختلف فیزیكی و الكترونیك به منظور جلوگیری از ورود مواد مخدر به كشور و ترانزیت آن راه اندازی شد، ۵۰ هزار باند و گروه منهدم و بیشتر از ۱۰۰ هزار خودرو قاچاقچیان توقیف و ۱۲ هزار تن مواد مخدر طی سه دهه گذشته كشف و ضبط شده است.

تحویل مسكن به خانوارهای دارای بیشتر از دو فرزند معلول در سال ۹۹

محسن منصوری - رئیس بنیاد علوی - از تحویل مسكن بیشتر از ۱۴ هزار خانوار دارای بیشتر از دو فرزند معلول تا آخر سال آینده آگاهی داد.

وی با اشاره به اینكه بنیاد مستضعفان در حوادث طبیعی سیمان مورد نیاز بازسازی منازل را تامین می كند، اظهار داشت: این سیمان به شكل رایگان در اختیار سازندگان قرار می گیرد و تا كنون حدود ۶۱۲ هزار تن سیمان در كرمانشاه و پس از سیل ابتدای امسال تحویل داده شده است.

كاركنان آموزش و پرورش انتخاب كنند اداری باشند یا آموزشی

نظام رتبه بندی معلمان كه طی چند سال اخیر به یكی از دغدغه ها و مطالبات معلمان و از طرف دیگر پای ثابت وعده های وزرای آموزش و پرورش تبدیل گشته بود در جلسه سوم آذر هیئت وزیران تصویب گردید. هرچند همچنان انتقادهایی بر این طرح وارد است و كارشناسان معتقدند این طرح صلاحیت معلمان را بطور كامل نمی سنجد بلكه به صورتی افزایش حقوق است.

تا سال ۲۰۶۰ كشور در حالت خشكسالی خواهد بود

سحر تاج بخش - رئیس سازمان هواشناسی كشور - اظهار داشت: هم اكنون مسئله مهم در حوزه هواشناسی كشور، سوژه تحریم ها است كه گریبان ما را هم گرفته است. تلاش می نماییم با استفاده از دانش فنی داخلی با رعایت استانداردهای بین المللی نیازهای موجود را پاسخ دهیم.

استشمام دو بوی نامطبوع طی یك روز در پایتخت

محسن روشنی - مدیر واحد پایش آلودگی هوای شركت كنترل كیفیت هوای تهران - اظهار داشت: روز گذشته (۲۴ آذرماه) در دو مقطع زمانی بوی نامطبوعی در بعضی مناطق پایتخت استشمام شد كه تركیبات آنها متفاوت بود.

قاتل خاموش باردیگر در شهر

گازگرفتگی یكی از حوادثی است كه هر سال خصوصاً در فصل سرما قربانیان زیادی دارد. بر طبق اعلام اورژانس كشور تنها از شروع مهرماه تا ۲۲ آذر ۲۳۲۸ نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوكسیدكربن راهی بیمارستان شدند و ۱۰۶ نفر نیز جان باختند.

قاتل خاموش در حالی در فصل سرما پشت در هر خانه ای كمین كرده كه به راحتی و با رعایت چند سفارش و نكته ایمنی می توان از ورودش جلوگیری كرد؛ نكاتی كه در ادامه در گفت و گو با سید جلال ملكی - سخنگوی آتش نشانی تهران - مطرح گردیده است.

به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:
۳ سفارش كلیدی درباره پوكی استخوان
كاركنان آموزش و پرورش انتخاب كنند اداری باشند یا آموزشی


تداوم آلودگی هوای تهران طی امروز
آن روی سكه كیك های آلوده...
اعلام اطلاعات یك سوم ایستگاه های سنجش آلودگی هوای تهران طی امروز

منبع:

1398/09/26
13:38:38
5.0 / 5
4074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین