تعطیلی تمامی دانشگاه های استان تهران و مدارس تهران به جز ۲ شهرستان

تعطیلی تمامی دانشگاه های استان تهران و مدارس تهران به جز ۲ شهرستان

به گزارش مدیریت آموزش معاون استانداری تهران از تعطیلی تمامی دانشگاه های استان تهران و همینطور مدارس استان بجز ۲ شهرستان فیروزكوه و دماوند فردا دوشنبه اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، تقی زاده معاون استانداری تهران اظهار داشت: پیرو تداوم آلودگی هوا، كمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم گرفت تا با عنایت به انباشت آلاینده ها و غلظت ذرات معلق هوای تهران، مدارس استان در تمامی مقاطع در دو شیفت بامداد و بعدازظهر بجز ۲ شهرستان فیروزكوه و دماوند فردا دوشنبه تعطیل باشد. البته مدارس شهر رودهن از شهرستان دماوند هم تعطیل هستند.
تصمیمات درباره تعطیلی روز دوشنبه بدون تشكیل جلسه و تنها با دریافت گزارش دستگاه های مرتبط اتخاذ شده است.
وی اظهار داشت: فعالیت كلیه معادن شن و ماسه هم فردا دوشنبه متوقف و تردد كامیون ها هم در سطح شهر ممنوع می شود. همینطور فعالیتهای ورزشی هم فردا متوقف خواهد بود.
تقی زاده همینطور از نیم بها شدن بلیت اتوبوس و مترو در روز دوشنبه (فردا) اطلاع داد و اضافه كرد: همینطور طرح زوج و فرد فردا از درب منازل اعمال خواهد شد.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، ساعاتی بعد از اعلام تعطیلی مدارس استان تهران، معاون استاندار تهران همینطور از تعطیلی تمام مراكز آموزشی و دانشگاه های استان تهران برای فردا دوشنبه اطلاع داد و اظهار داشت: این تعطیلی صرفا مربوط به مراكز آموزشی بوده و مراكز اداری دانشگاه ها فردا فعال خواهند بود.1398/09/25
20:10:37
5.0 / 5
4308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین