ابطحی:

چرا یك خیر در مدارس خمیردندان خارجی توزیع كرده است؟

چرا یك خیر در مدارس خمیردندان خارجی توزیع كرده است؟

به گزارش مدیریت آموزش نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از توزیع خمیر دندان سیگنال در چندین مدرسه توسط یك خیر اظهار نمود: چرا در سال رونق تولید در این مورد از خمیر دندان داخلی خودمان استفاده نشده است؟


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رسانه ها این تصویر را بگیرند. این تصویر یك خمیر دندان سیگنال است كه دو ماه بیشتر تاریخ ندارد. این خمیر دندان به نام خیری در مدارس استان اصفهان توزیع شده است؛ چرا از خمیر دندان خارجی استفاده می شود؟ مگر خمیر دندان داخلی نداریم؟ آیا نباید در سال رونق تولید از خمیر دندان داخلی استفاده كرد؟
وی ادامه داد: چرا بند چ ماده ۸۷ بازگشت جانبازان به كار اجرایی نمی شود؟ آقای روحانی سهمیه آموزشگاه های رانندگی در مبحث بنزین مورد توجه بوده است؟ سهمیه اضافه وانت بارها هم تا آخر ماه ابطال می شود. فشار را بردارید.
این عضو كمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: وزیر نفت قانون ارتقای یك پایه تحصیل ایثارگران در برنامه ششم را اجرایی نكرده است. لازم است هیات رئیسه مجلس گزارشی تهیه نماید كه به چه میزان از این تذكرات مجلس اجرایی شده است.1398/09/17
21:16:23
5.0 / 5
4259
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین