وزیر آموزش و پرورش:

مبانی اعتقادی و اخلاقی را در مدارس تقویت می نماییم

مبانی اعتقادی و اخلاقی را در مدارس تقویت می نماییم

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت:  با اجرای سندتحول بنیادین مبانی اعتقادی و اخلاقی را در مدارس تقویت كرده و كرامت انسانی را آموزش خواهیم داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، محسن حاجی میرزایی ظهر شنبه در دیدار با آیت الله عابدینی امام جمعه قزوین به تشریح اهداف نظام آموزشی پرداخت و اظهار نمود: در بخش اعتقادی و اخلاقی دانش آموزان، آشنایی با خدا و تاثیر ایمان در زندگی در پایه های مختلف آموزش داده می شود. وی ادامه داد: در بخش دیگری نظام آموزشی به دنبال آموزش سیره و روش ائمه اطهار (ع) و در بخش سوم بر آموزش قرآن به دانش آموزان تاكید شده است. حاجی میرزایی اظهار داشت: برای پایه های اول تا ۱۲ اهدافی را در سند تحول پیشبینی كرده ایم و آموزش هایی در پایه های مختلف انجام می شود.
وی بیان كرد: هدف این است كه كودكان درك درستی از جامعه داشته باشند تا به منظور زندگی و پذیرش مسئولیت آماده شوند. وزیر آموزش و پرورش یاداور شد: كرامت انسانی از مسائل مهمی است كه ما ان را در دوران كودكی جدی گرفته ایم.
رضوان حكیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش هم اظهار داشت: باید محوریت تربیت و هویت بخشی دنبال شود این كه چگونه برنامه جامعی برای هویت بخشی انجام دهیم دنبال می شود. وی خاطرنشان كرد: در رفتار دانش آموزان، معلمان و والدین باید رفتار دینی تجلی پیدا كند.

1398/08/26
10:23:26
5.0 / 5
4040
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین