برگزاری اردوهای علمی برای معلم های كشورهای مختلف

برگزاری اردوهای علمی برای معلم های كشورهای مختلف

مدیریت آموزش: رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از توافق برای برگزاری اردوهای علمی در حوزه سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی و فناوری نانو برای كشورهای مختلف آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، فاطمه مهاجرانی درباره برگزاری المپیاد سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی و فناوری نانو از طرف ایران اظهاركرد: در برنامه كمربند و جاده در كشور چین و طبق توافق انجام شده برای بنیان گذاری دو المپیاد «سلول های بنیادی و پزشكی بازساختی» و «فناوری نانو» از طرف جمهوری اسلامی ایران، اردوهای علمی برای معلم های كشورهای مختلف و باهدف چگونگی گسترش این علوم در میان دانش آموزان برگزار خواهدنمود.
وی افزود: در اردوی كمربند و جاده پروپوزال برگزاری و بنیان گذاری دو المپیاد مورد اشاره ارائه شد و ایران آمادگی كامل برای برگزاری این رویدادهای مهم علمی را دارد.
مهاجرانی با اشاره به تجربه برگزاری چندین المپیاد جهانی در ایران بیان كرد: تجارب موفقی درزمینه علوم نانو و سلول های بنیادی در ایران وجود دارد كه با بهره گیری از دستاوردهای ایران در این علوم، بستر لازم برای میزبانی این المپیادها را در سطح جهانی داریم، بدین سبب دبیرخانه جهانی این المپیادها در جمهوری اسلامی ایران تشكیل می شود.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش، رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اظهار داشت: برای المپیاد صنایع دستی هم گفتگو شده است اما به سبب تنوع موضوعات و نیاز به بحث بیشتر تصمیم گیری به جلسات آینده موكول شد، ایران پیشنهاددهنده جهانی این سه المپیاد است.
منبع:

1398/08/03
22:35:35
5.0 / 5
4527
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین