رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز مطرح كرد

۲۰۰ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه سازی دارد

۲۰۰ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه سازی دارد

به گزارش مدیریت آموزش رئیس جامعه خیرین با اشاره به اینكه ۲۰۰ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه سازی دارد، اظهار داشت: برای برطرف نمودن این مشكل تفاهمی بین آموزش و پرورش، استانداری و خیرین مدرسه ساز منعقد شده است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، ناصر قفلی با قدردانی از همراهی و زحمات وزارت آموزش وپرورش در امر مدرسه سازی، اظهار نمود: از اینكه در مدرسه سازی خدمتگزار هستیم، افتخار می نماییم و تمام تلاش خودرا در این راه انجام خواهیم داد و امیدوارم با مشاركت خیرین مشكل مدرسه سازی كشور در چند سال آینده كاملاً برطرف شود.
رئیس جامعه خیرین بابیان اینكه۲۰۰ نقطه استان سیستان و بلوچستان نیاز به مدرسه سازی دارد، اظهار داشت: در تفاهمی كه بین وزارت آموزش و پرورش، استانداری و خیرین مدرسه ساز منعقد شده است، امیدواریم این مشكل برطرف خواهد شود.
وی تاكید كرد: درخواست داریم در تمامی استان ها این نقاط شناسایی شود تا در اسرع وقت برای رفع مشكلات مدرسه سازی و كمبود فضای آموزشی اقدام نماییم چونكه هیئت مدیره ای قوی داریم كه برای حل مشكلات می تواند بسیار كمك كنند.
در ادامه این نشست محمد جمالزاده نماینده وزیر آموزش و پرورش در جامعه خیرین مدرسه ساز، اظهار نمود: خیرین انسان های وارسته، مخلص و ایثارگری هستند كه برگزیدگان خداوند هستند و هر جا قدم می گذارند عمران، آبادی و نشاط را به همراه دارند.
نماینده وزیر آموزش وپرورش در جامعه خیرین مدرسه ساز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دكتر حافظی، اظهار داشت: وی منشا خیر و بركات فراوانی در مدرسه سازی در كشور هست و در این راه بسیار همراهی كردند.
همچنین در ادامه محمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز كشور، اشاره كرد: برگزاری چنین نشستی نشان از اهمیت بخشی وزیر آموزش وپرورش به سوژه مدرسه سازی و حضور خیرین دارد.
وی در ادامه افزود: با از دست دادن دكتر حافظی خلأ بزرگی در جامعه خیرین مدرسه ساز به وجود آمد و تصمیم گرفته شد انتخابات هیئت مدیره زودتر انجام بگیرد.
جعفری اشاره كرد: در هیئت مدیره علاوه بر۳۲ نفر نماینده از مجامع استان ها، ۶ نفر خیر ملی و نمایندگانی از آموزش وپرورش داریم.
وی اشاره كرد: تغییر نام و كاربری بعضی از مدارس خیرساز كه در چند منطقه صورت گرفته است موجب ناراحتی خیرین شده است كه درخواست پیگیری آنرا داریم.
مدیرعامل جامعه خیرین ضمن قدردانی از تخصیص اعتبار برای پروژه های خیری، اظهاركرد: ۴۰۰مجمع خیرین در شهرستان ها داریم كه امیدواریم بتوانیم با حمایت وزارت آموزش وپرورش در امتداد مدرسه سازی بیشتر، آنها را گسترش بدهیم.
در این نشست، خیرین مدرسه ساز به بیان پیشنهادهای خود پرداختند و نظراتی را برای هر چه بهتر شدن فعالیت های خیرین و مشاركت بیشتر ارائه دادند.


منبع:

1398/07/13
22:18:55
5.0 / 5
4480
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین