استاندار خوزستان:

آموزش از طریق دور در خوزستان برای دانش آموزان اجرا می شود

آموزش از طریق دور در خوزستان برای دانش آموزان اجرا می شود

به گزارش مدیریت آموزش استاندار خوزستان اظهار داشت: آموزش از طریق دور برای دانش آموزان را برای رعایت عدالت آموزشی در دستور كار قرار دادیم تا همه از نعمت آموزش مطلوب بهره مند شوند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی بامداد امروز در آیین بهره برداری تعدادی فضای آموزشی خوزستان به صورت ویدئوكنفرانسی با اشاره به برگزاری آیین بهره برداری از ۸۶۰ كلاس درس در استان خوزستان اظهار نمود: طی سال های اخیر با قرار دادن آموزش و پرورش بعنوان یكی از محورهای اصلی توسعه استان، سعی كردیم كه به پیشرفت های خوبی در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری در آموزش و پرورش خوزستان دست پیدا نماییم.
وی اضافه كرد: سال قبل ۵۲۰ كلاس درس، سال ماقبل ۳۱۵ و همین طور سال ۹۵ نیز حدود ۲۷۰ مدرسه راه اندازی شد ولی این رقم امسال به بیشتر از ۸۵۰ كلاس درس رسید.
استاندار خوزستان اشاره كرد: اعتبارات نوسازی مدارس در سال ۹۵ حدود ۷۵ میلیارد تومان بود كه آنرا در سال ۹۶ به ۱۳۰ میلیارد تومان و در سال قبل نیز به ۱۷۰ میلیارد تومان افزایش دادیم.
شریعتی با اشاره به بورسیه دانش آموزان مناطق محروم افزود: آموزش از طریق دور را برای رعایت عدالت آموزشی در دستور كار قرار دادیم تا همه از نعمت آموزش مطلوب بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینكه دوره پیش دبستانی در خوزستان برای تقویت دانش آموزان در مناطق دوزبانه اظهار داشت: به لطف الهی، همت مردم ایران و استان، دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح، كمك های شایان خیران توانستیم خودرا به صورت یك مجموعه یكپارچه و واحد در كشور معرفی و سیل را به سیل مهربانی تبدیل نماییم.
استاندار خوزستان با تقدیر از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی وزارت نفت برای تجهیز و مقاوم سازی مدارس لطمه دیده از سیلاب تصریح كرد: تمام تلاش خودرا به كار می گیریم تا همه دانش آموزان خوزستانی از نعمت آموزش با كیفیت بهره مند شوند.


منبع:

1398/07/12
14:24:55
5.0 / 5
4179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین