تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده تهران در دستور كار قرار گرفت

تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده تهران در دستور كار قرار گرفت

مدیریت آموزش: مدیركل دفتر حقوقی املاك و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش از در دستوركار قرار گرفتن تامین اعتبار خرید دو مدرسه پلمب شده شهید زیوری و شهدای هسته ای از طرف آموزش و پرورش شهر تهران و تعیین تكلیف آن در هفته جاری آگاهی داد.


منصور اردستانی در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین روند واگذاری و تعیین تكلیف دو مدرسه پلمب شده شهید زیوری و شهدای هسته ای كه تحت مالكیت بنیاد شهید هستند و قرار بود وضعیت آن تا ۱۵ شهریور مشخص شود اظهار نمود: پیشنهاد خرید را داده بودیم كه بنیاد شهید هم موافقت كرده است و الان تامین اعتبار آن در دستور كار آموزش و پرورش شهر تهران است.
وی اضافه كرد: با آموزش و پرورش شهر تهران هماهنگ شده تا این هفته سوژه را نهایی كنند و اگر امكان تامین اعتبار نباشد سریعا اطلاع دهند و دانش آموزان را در مدارس همجوار ثبت نام كنند. بتازگی نیز باردیگر جلسه ای در این زمینه برگزار شده است.
مدیركل دفتر حقوقی املاك و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش درباره قیمت توافقی برای این دو مدرسه نیز اظهار داشت: بنیاد شهید قیمت پایه مزایده را پیشنهاد داده اما طبق روال ما باید قیمت گذاری در هیئت كارشناسی نیز بررسی شود.
مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران نیز در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت ثبت نام دانش آموزان این دو مدرسه اظهار داشت: در حال تلاش هستیم كه دانش آموزان بلاتكلیف نمانند و در آستانه بازگشایی مدارس در مهرماه، مشكل ثبت نام نداشته باشند.
منبع:

1398/06/19
00:01:28
5.0 / 5
4061
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین