امانی مطرح كرد؛

برای مناسب سازی مدارس تعارف را كنار بگذاریم

برای مناسب سازی مدارس تعارف را كنار بگذاریم

به گزارش مدیریت آموزش عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: مناسب سازی مدارس دخترانه دولتی تا قبل از بازگشایی مدارس به سرانجام نمی رسید؛ بهتر است تعارف را كنار بگذاریم.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، كلیات دو فوریت طرح گردنگیر شهرداری تهران به اختصاص ۲۰ درصد از ضریب بودجه سالانه اختصاصی به آموزش و پرورش تهران برای مناسب سازی مدارس دخترانه دولتی در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با ۱۷ رای به تصویی رسید.
در این جلسه شهربانو امانی پیشنهاد نمود مبلغ اختصاصی از ردیف بودجه سالانه آموزش و پرورش برای این منظور به ۵۰ درصد افزایش یابد كه با مخالفت اعضای شورای شهر مواجه گردید و در نهایت بعد از به رای گذاشتن با ۱۳ رای مخالف به تصویب نرسید.
حجت نظری عضو شورای شهر تهران در مخالفت با این پیشنهاد اظهار داشت: بهتر است خاطره ها و تعارف ها را كنار بگذاریم و منطقی تر به این مساله نگاه نماییم. چونكه در بهترین حالت در صورتیكه طرح مورد تایید شورا قرار گیرد ۱۴ روز زمان برای رای نهایی هیئت تطبیق فرمانداری زمان نیاز است و با عنایت به اینكه تا بازگشایی مدارس زمان زیادی باقی نمانده هرگونه فعالیت عمرانی همزمان با بازگشایی مدارس صورت خواهد گرفت.


منبع:

1398/06/19
12:10:33
5.0 / 5
4299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین