از ورود پلیس به ماجرای سگ كشی تا تولید شیشه ای ارزان در افغانستان

از ورود پلیس به ماجرای سگ كشی تا تولید شیشه ای ارزان در افغانستان

به گزارش مدیریت آموزش ورود پلیس به ماجرای سگ كشی، راهكارهای افزایش هوش عاطفی، ورود پهپادها به آتش نشانی و اخطار از ورود «شیشه »ای جدید با قیمت ارزان سرخط بعضی از مهمترین و پربازدیدترین خبرهای اجتماعی ایسنا در آخرین چهارشنبه مردادماه هستند.


اداره اخبار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) امروز (۳۰مرداد) ۵۰ مصاحبه و گزارش را تا این لحظه روی خروجی خود منتشر نموده است كه مهمترین آنها به همراه لینك در زیر آمده و با كلیك روی هر تیتر، متن كامل خبر قابل دسترسی است:
یك طرفه شدن خیابان ولیعصر و شریعتی/ ایجاد مونوریل در ولنجك
حمید موسوی-شهردار منطقه یك از بررسی یك طرفه شدن خیابان ولیعصر(عج)، شریعتی و استفاده از مونوریل برای حل ترافیك توچال خبرداد و اظهار داشت: مشاوران در حال بررسی و شبیه سازی یك طرفه كردن خیابان ولیعصر از پارك وی به سمت شمال، خیابان شهرداری از تجریش به قدس و خیابان شریعتی از میدان قدس تا پل صدر هستند تا بتوانیم رینگ ترافیكی جدیدی را طراحی نماییم تا شاهد كاهش ترافیك در این معابر باشیم.
جزئیات حذف ۱۰ درصد اضافه بیمه شخص ثالث تاكسی ها
مرتضی ضامنی-مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور ازحذف ۱۰ درصد مازاد بیمه شخص ثالث تاكسی ها در مصوبه هیات دولت اطلاع داد و اظهار داشت: معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را كه در ردیف (۱) جدول ذیل ماده (۴) آیین نامه تعیین سقف حق بیمه شخص ثالث، عبارت « تاكسی و» حذف می شود را ابلاغ كردند. همینطور با این مصوبه از این پس هزینه پرداختی رانندگان تاكسی بابت بیمه شخص ثالث، ۱۰ درصد كمتر از گذشته خواهد بود.
جزئیات و نحوه تحویل داروهای بیماران خاص در درب منزل شان
دكتر مهدی شادنوش-رییس مركز پیوند و بیماری های وزارت بهداشت جزییات اقدام دو مرحله ای وزارت بهداشت برای تسهیل عرضه داروهای بیماران خاص را شرح داد و اظهار داشت: هم اكنون در مرحله صدور حواله الكترنیكی برای داروهای پیوند و داروهای بیماران خاص هستیم كه در تهران به صورت كامل برای داروهای پیوند اجرایی شده و در زمینه برخی بیماری های خاص مانند ام اس و سرطان هم در حال تكمیل است.
نظارت بر آمبولانس های خصوصی افزایش می یابد
حسن نوری-معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس كشور از افزایش نظارت ها بر آمبولانس های خصوصی اطلاع داد ودرباره افزایش نظارت بر آمبولانس های خصوصی اظهار نمود: نظارت بر آمبولانس های خصوصی كه گفته شده بعضی هنرپیشه ها و معلمان كنكور برای فرار از ترافیك پایتخت از آنها استفاده می نمایند، تشدید می شود. بطور قطع در تمام حوزه ها تخلفاتی انجام می شود بنابر این در این زمینه تمهیداتی را برای پیشگیری از تخلفات احتمالی آمبولانس های خصوصی اندیشیده ایم.
اورژانس اجتماعی چگونه به مشكلات تماس گیرندگان رسیدگی می كند؟
مهشید موقر -معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران ضمن تشریح نحوه رسیدگی سازمان بهزیستی به تماسهای برقرار شده با خط اورژانس اجتماعی از همه شهروندان خواست تا موارد مربوط به صدمه های اجتماعی بخصوص كودك آزاری را به خط اورژانس اجتماعی (۱۲۳) اطلاع دهند.
وی با بیان این كه طی سال قبل بیشتر از ۷۸۳۰ تماس با خط اورژانس اجتماعی در تهران برقرار شده است اظهار داشت: در صورتیكه برای پشتیبانی از افراد تماس گیرنده احتیاج به مداخله مركز فوریت های پلیس ۱۱۰ وجود داشته باشد هماهنگی های لازم با مركز صورت می گیرد.
هشدار؛ «شیشه »ای جدید با قیمت ارزان در راه است
سعید منتظرالمهدی -معاون كاهش تقاضا و توسعه مشاركت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: ۱۰ سال مبارزه بی امان و برخورد با آشپزخانه های تولید شیشه توسط پلیس سبب شده مقام استفاده شیشه از رتبه دوم پایین آید و امروز در رده سوم و چهارم نشسته است.
ایشان در ادامه اظهار داشت: دكتر صرامی (یكی از مسؤلان ستاد) چندی قبل اعلام كردند كه شیشه جدیدی در راه می باشد و در افغانستان شیشه جدیدی با قیمتی پایین تر از قیمت قبل تولید می شود و این در آینده برای ما زنگ خطری است بنابراین باید تلاش نماییم كه ذائقه ها به سمت شیشه نروند.
راهكارهای افزایش هوش عاطفی
بسیاری امكان دارد دلیل اهمیت هوش عاطفی میان افراد در یك محیط كاری و تفاوتی كه میان آنان بوجود می آورد را ندانند. شركت های بزرگ به اثبات رسانده اند كه كارمندانی با هوش عاطفی بالا به صورت مستقیم بر نتیجه نهایی كار تاثیر می گذارند و سبب افزایش عمده ای در كل فروش و بهره وری شركت ها می شوند.
آمار ترك تحصیل كردگان كشور چقدر است؟
علیرضا كمرئی-معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه كسانی در متوسطه دوم نمی توانند به هر دلیلی تحصیل خویش را ادامه دهند، به خیل تاركین تحصیل می پیوندند و همین افراد نرخ پوشش تحصیلی ما را تحت تاثیر قرار می دهند، اظهار داشت: در مقطع متوسطه اول ۳.۹ درصد دختران و ۴.۵۵ درصد پسران ترك تحصیل می كنند.
تهرانی ها چند روز هوای سالم و ناسالم در مرداد تنفس كردند؟
پایتخت نشینان در مرداد ماه امسال پنج روز هوای ناسالم برای گروه های حساس تنفس كردند كه علت آن در تمام این روزها افزایش غلظت آلاینده ازن بود. هوای پایتخت طی مرداد ماه امسال ۲۶ روز در شرایط سالم و ۵ روز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس به علت افزایش غلظت آلاینده ازن قرار داشت همینطور در یك روز از این ماه غلظت ذرات معلق كمتر از ۲.۵ هم در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود اما به علت آنكه آلاینده ازن غلظت به مراتب بیشتری نسبت به ذرات معلق كمتر از ۲.۵ میكرون داشت بعنوان AQI (آلاینده شاخص) در آن روز اعلام گردید.
ورود پلیس به ماجرای سگ كشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری
سردار حسین رحیمی-رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با هر گونه حیوان آزاری و ایجاد مزاحمت برای حیوانات اطلاع داد و در عین حال خبر داد: فردی كه مبادرت به انتشار تصاویر سگ كشی و جریحه دار كردن افكار عمومی كرده بود بزودی دستگیر می شود.
پهپادها به آتش نشانی تهران رسیدند
مهدی داوری-مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود پهپادها به این سازمان اطلاع داد و اظهار داشت: با عنایت به نیاز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در نظر گرفتیم كه تا از فناوری های روز در سازمان استفاده نماییم، یكی از فناوری هایی كه می خواهیم به سازمان اضافه نماییم استفاده از پهپادها است.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، پنج خبر پر بازدید سرویس اجتماعی ایسنا به شرح زیر است:
تك تیرانداز، گروگانگیرِ برزیلی را از پا درآورد
ورود پلیس به ماجرای سگ كشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری
پهپادها به آتش نشانی تهران رسیدند
راهكارهای افزایش هوش عاطفی
حناچی: نگاه جنسیتی به استفاده از دوچرخه نداریم
1398/06/02
13:45:59
5.0 / 5
4113
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین