معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش تشریح كرد

اهداف اجرای طرح های مدرسه قهرمان و مدرسه میزبان

اهداف اجرای طرح های مدرسه قهرمان و مدرسه میزبان

به گزارش مدیریت آموزش معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در افتتاحیه سی امین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر اظهار نمود: طرح های «مدرسه قهرمان» و «مدرسه میزبان» همسو با رویكرد مدرسه محوری دنبال می شود.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا مهرزاد حمیدی در افتتاحیه سی امین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر كشور كه در اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار می شود، اظهار نمود: مسابقات دانش آموزی در سطح منطقه در مدرسه انجام می شود. بر طبق این طرح هر مدرسه به كمك كادر مدرسه و منطقه میزبانی یكی از رشته های ورزشی را به عهده می گیرد.

وی تاكید كرد: طرح های «مدرسه قهرمان» و «مدرسه میزبان» به این منظور برگزار می گردند تا مدرسه مأوای ورزشی دانش آموزی شود و این طرح ها در امتداد رویكرد مدرسه محوری در آموزش وپرورش است و بر همین مبنا مدرسه را كانون تحول محله می دانیم.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، حمیدی در ادامه با اشاره به تاكید مقام معظم رهبری درباب شادابی در مدارس اظهاركرد: طرح مدرسه میزبان در كنار المپیادهای درون مدرسه ای با فعالیت های جذاب مدرسه ای به دنبال ایجاد شادابی در مدارس است. درنهایت به دنبال آن هستیم تا دانش آموز، مدرسه، محله و كشور شاد، بانشاط و فعال را محقق نماییم.

منبع:

1398/05/22
13:36:53
5.0 / 5
4588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین