حذف مدارس خشتی و گلی تا مهر 98

حذف مدارس خشتی و گلی تا مهر 98

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور به تخصیص و ابلاغ اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی به منظور جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس سراسر كشور اشاره نمود و اظهار داشت: تا پیش از مهرماه ۹۸ مدارس خشتی و گلی از سطح كشور حذف می شوند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهراله رخشانی مهر در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام شهرستان محلات از وجود ۲۴ هزار بخاری نفتی در مدارس سراسر كشور اطلاع داد و اظهار نمود: امسال ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس بین استان های سراسر كشور توزیع شده است.
وی جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس سراسر كشور را از مهم ترین اولویت های سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس كشور برشمرد و اضافه كرد: تلاش می نماییم تا پیش از آغاز فصل سرما بخاری های نفتی از مدارسی كه در مناطق دارای سیستم گازرسانی هستند جمع آوری شود.
رخشانی مهر تشویق خیرین را از جدی ترین برنامه های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس دانست و خاطرنشان كرد: امسال بیست و یكمین جشنواره خیرین مدرسه ساز كشور را برگزار كردیم و حدود ۱۴۸۰ میلیارد تومان جذب اعتبار داشتیم كه نسبت به سال ۹۷ به مقدار ۲۰ درصد رشد داشته ایم.
وی تصریح كرد: قانون اجازه می دهد، در صورتی خیری۵۰ درصد سهم یك پروژه را تأمین كند ۵۰ درصد دیگر را از محل طرح مشاركتی تأمین اعتبار نماییم، بنابراین طبق پیشنهاد همكاران، نمایندگان و فرمانداران مقرر شد در ساخت یك پروژه ۶ كلاسه خیری مشاركت نماییم و اعتبار موردنیاز را از محل اعتبارات ملی تأمین خواهیم كرد.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور افزود: جمع آوری مدارس خشتی و گلی كشور تا شروع سال تحصیلی، از دیگر برنامه های مهم سازمان است. همینطور در استان مركزی ۵ مدرسه خشتی گلی وجود دارد كه تا مهرماه جمع آوری می شود.
1398/05/13
20:00:39
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , توسعه , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین