احمدی: وضعیت نیروهای حق التدریسی هر چه سریع تر تعیین تكلیف شود

احمدی: وضعیت نیروهای حق التدریسی هر چه سریع تر تعیین تكلیف شود

مدیریت آموزش: نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه قانون تعیین تكلیف نیروهای حق التدریس، نیرو ها و نهضت، نیروها و پیش دبستانی و خرید خدمت آموزشی در كمیسیون اجتماعی دولت بلاتكلیف است، اظهار نمود: وضعیت نیروهای حق التدریسی هر چه سریع تر تعیین تكلیف شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، قاسم احمدی لاشكی نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت بامداد امروز مجلس در تذكری به رئیس جمهور اظهار داشت: مجلس قانونی را در سال ۹۷ درباب تعیین تكلیف نیروهای حق التدریس، نیروها و نهضت، نیروها و پیش دبستانی و خرید خدمت آموزشی را مصوب كرد.
وی ادامه داد: در آن مقرر شد ظرف مدت دو ماه حداكثر بخشنامه نوشته شود و این افراد برای فعالیت در دانشگاه فرهنگیان دوره های لازم را ببینند تا بخش اعظمی از آنها برای مهرماه استخدام شوند، متاسفانه این همه زمان گذشت ولی این پرونده هنوز در كمیسیون اجتماعی دولت قرار دارد، این مساله سریع تر تعیین تكلیف شود. برمبنای فرمایش مقام معظم رهبری نگاه كوته بینانه به معلم برای جامعه خسارت است و نگاه به معلم باید نگاه تكریم آمیز باشد. از معلمی كه وضعیتش تعیین تكلیف نشده است چطور می خواهید در مهرماه سر كلاس حضور پیدا كند؟
احمدی اشاره كرد: از سازمان برنامه و بودجه تشكر می كنم كه فرمودند تا شهریور ماه پاداش اختتام خدمت فرهنگیان در دو قسط پرداخت خواهد شد، به شكلی برنامه ریزی شود كه این مساله عملیاتی شود.
وی در تذكری به وزیر نفت اظهار نمود: تعیین تكلیف حریم خطوط لوله گاز در منطقه شمال كشور، گرفتار لطمه جدی است برای تعویض لوله قرار بود اقداماتی صورت گیرد اما متاسفانه انجام نشده است به این مساله توجه گردد.
منبع:

1398/05/07
21:28:30
5.0 / 5
4374
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین