مدیركل مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش:

۵۴ هزار دانش آموز خوزستانی سیل زده هستند

۵۴ هزار دانش آموز خوزستانی سیل زده هستند

به گزارش مدیریت آموزش مدیركل مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در حادثه سیلاب در خوزستان بالغ بر ۲۰۵ فرهنگی متضرر شدند و همینطور ۵۴ هزار دانش آموز خوزستانی در ۱۰ منطقه استان، سیل زده و نیازمند توجه ویژه هستند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محمد محسن بیگی امروز دوشنبه، دوم اردیبهشت ماه در جلسه شورای مؤسسان مدارس و مراكز غیردولتی كشور اظهار نمود: شورای مؤسسان مدارس و مراكز غیردولتی كشور بعنوان خیرین مدرسه یار با تمام توان به كمك آموزش و پرورش خوزستان در حوزه مدیریت صدمه های ناشی از سیلاب آمده اند.

وی با اشاره به اینكه اقدامات باید در سه حوزه نوسازی فضاهای آموزشی، تأمین تجهیزات و كمك به فرهنگیان و دانش آموزان سیل زده قرار گیرد، توضیح داد: در سیلاب خوزستان بالغ بر ۱۲۰ مدرسه به زیرآب رفته اند و همینطور ۵۴ هزار دانش آموز خوزستانی در ۱۰ منطقه استان، سیل زده و نیازمند توجه ویژه هستند.

مدیركل مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش اضافه كرد: ۲۰۵ فرهنگی خوزستانی هم در سیل درگیر هستند كه باید با استفاده از ظرفیت مؤسسان مراكز و مدارس غیردولتی نسبت به عرضه بسته های حمایتی به این افراد اقدام گردد.

محسن بیگی در ادامه با اشاره به وجود ۱۶ هزار دانش آموز سیل زده پایه دوازدهم، توضیح داد: كمك ها به این دانش آموزان در دو حوزه تقویت بنیه علمی امتحانات نهایی و هم ارتقای وضعیت آمادگی كنكور اجرا می گردد. در این بخش هم مؤسسان مراكز غیردولتی كشور اعلام آمادگی كردند.

او در آخر خاطرنشان كرد: كمك به بازسازی فضاهای آموزشی تخریب شده در سیلاب و هم پشتیبانی از فرهنگیان و دانش آموزان سیل زده، اولویت اول وزارت آموزش و پرورش كشور است.




1398/02/02
22:37:46
5.0 / 5
4333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین