بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از مدارس سیل زده شهرستان سیمرغ مازندران

بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از مدارس سیل زده شهرستان سیمرغ مازندران

مدیریت آموزش: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش به همراه مدیركل آموزش و پرورش مازندران، معاون استاندار، نماینده مردم قائم شهر، جویبار، سیمرغ و سوادكوه و برخی از مدیران محلی، از مدارس لطمه دیده در شهرستان سیمرغ و روستاهای «ملاكلا»، «برج خیل»، «ركن كلا» و «تالارپشت» بازدید به عمل آورد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علی الهیار تركمن در این بازدید از جدیت همكاران آموزش و پرورش مازندران در آماده سازی فضای مدرسه برای حضور دانش آموزان سپس تعطیلات نوروزی، قدردانی كرد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان این كه برای پیگیری اقدامات انجام شده سپس سیل در منطقه به مازندران آمده ام، اظهار نمود: خوشبختانه با تلاش و همت همكاران، فضا برای حضور دانش آموزان فراهم گشته است و خلأیی وجود ندارد.
وی با تاكید بر این كه یك سری اقدامات اصلاحی در مدارس سیل زده باید صورت گیرد، اشاره كرد: هماهنگی های لازم با سازمان نوسازی برای ارزیابی و بررسی مقاومت مدرسه سپس سیل اخیر، خواهیم داشت. برخی از مدارس باید تعمیرشوند و در بعضی مدارس سیل زده باز باید كانكس مستقر شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش سپس بازدید از منزل دو فرهنگی در روستاهای «تالار پشت» و «ركن كلا»ی سیمرغ، اشاره كرد: یك سری اقداماتی را وزیر آموزش و پرورش برای پشتیبانی از فرهنگیان با همكاری بانك ملی و صندوق ذخیره فرهنگیان انجام دادند. ضمناً در صدد هستیم تسهیلات كم بهره و بلندمدت برای فرهنگیانی كه منازل شخصی شان در این سیل، لطمه دیده اند اختصاص پیدا كند.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، وی ادامه داد: صندون ذخیره فرهنگیان برای آن دسته از فرهنگیانی كه عضو صندوق هستند باز كمك بلاعوض در نظر گرفته است كه بزودی و سپس برآورد نوع خسارت و احصای آمار این دسته از فرهنگیان، این كمك ها باز صورت خواهد گرفت.1398/01/13
20:21:20
5.0 / 5
4297
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین