در گفتگو با مهر اعلام شد؛

جزئیات ماجرای دانش آموز اهوازی كه سوزن را قورت داد

جزئیات ماجرای دانش آموز اهوازی كه سوزن را قورت داد

به گزارش مدیریت آموزش جزئیات ماجرای دانش آموز اهوازی كه سوزن را قورت داد از جانب مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان تشریح شد.بابك نوری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: دانش آموز مدرسه دخترانه دوره اول متوسطه در منطقه «عین دو» آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز وقتی سر كلاس زنگ كاردستی و فناوری، واحد كار خیاطی داشته به معلم اعلام می كند كه سوزن قورت دادم و دل درد دارم.
وی اضافه كرد: معلم به دانش آموز اعلام نمود كه پس چرا هیچ خون و اثری نیست ولی با این وجود سریع به معاون مدرسه خبر می دهد و معاون هم با پدر وی تماس گرفت كه حتی در این تماس هم دانش آموز با پدرش صحبت می كند.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان خاطرنشان كرد: پدر به مدرسه رجوع و بدون اطلاع دفتر مدیریت یا حتی معاون، دانش آموز و خواهرش را از مدرسه خارج می كند.
نوری زاده ادامه می دهد: در مرحله بعدی پدر با خود دانش آموز و همراه با عموهای وی به مدرسه آمده و با حالت ناراحتی و قهرآمیز مبادرت به اعتراض كرد.
وی با اشاره به اینكه ناراحتی های پیش آمده این افراد منجر به تخریب اموال عمومی مدرسه هم شد، اظهار داشت: در این بازگشت به مدرسه هم وضع ظاهری دانش آموز عادی بود.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان بیان كرد: با این صحبت های پیش آمده، ناحیه انتظامی در مدرسه حاضر و صورتجلسه ای هم تنظیم می گردد كه الان اداره حقوقی ناحیه چهار و اداره كل آموزش و پرورش خوزستان پیگیر مبحث هستند.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، شبكه های اجتماعی در استان خوزستان خبری در مورد اجبار معلم یك مدرسه دخترانه به دانش آموز دختر برای بلعیدن سوزن داده اند كه سبب خون ریزی دختر هم شده است.

1397/09/23
13:21:52
5.0 / 5
4628
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین